Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti aggódnátok a helyemben?

Ti aggódnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Tudom, buta kérdés, senki nem fog konkrét választ adni...de azért leírom a problémám! Terhességem 10.hetének végén - 11 hét elején, elkaptam egy torokfájós -valószínű- vírust. A torokfájás 2 nap alatt elmúlt, és pár napig 37,1-37,3 volt a testhőm, nem vettem be semmit. De az orvos és a védőnő javaslatára, mikor felment 37,5-37,7-ig azonnal vettem be lázcsillapítót. Ez olyan 2 napig tartott, levitte 37 körülire. Utána ahogy jött elmúlt, antibiotikum nélkül. De félek, h későn vettem be a gyogyit, és ez a hő, már árt a babának! Valaki volt hasonló helyzetben? Tapasztalat? Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 31. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam így talán még picit magasabb is volt a lázam nem emlékszem. Vettem be rubofent semmi baja a babának egészséges.
2013. jan. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a doki csak a magasabb lázra mondta, hogy figyeljek és amint lehet csillapítsam. A hőemelkedésre nem mondott semmit. Lányom most 2,5 éves és teljesen egészséges.
2013. jan. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, változó az orvosok hozzáállása is, van amelyik azt mondta, h 38-ig semmit ne vegyek be, és van olyan ismerősöm akinek, 37,1-nél be kellett venni a lázcsillapítót, 2 napig szedte 6 óránként, mert az ő orvosa azt mondta, h már akkor be kell venni! Ő, 7 hetes volt akkor, makk egészséges gyereket szült!
2013. jan. 31. 20:00
 4/6 anonim ***** válasza:
látod ne aggódj minden rendbe lesz :)
2013. jan. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A hő nem így ártalmas, ahogy te gondolod.

A hőemelkedés kitágítja az ereket és ez hatással lehet a méh összehúzódásokra. Ha eddig nem volt emiatt baj, már nem is lesz, ne izgulj!

Boldog babavárást! :)

2013. jan. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a 9 hetes uh óta nem tudok semmit a babáról, hétfőn megyek vizsgáltra, remélem minden oké lesz!:)
2013. jan. 31. 20:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!