Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshetett a barátnőm?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshetett a barátnőm? Szerinte a naptár szerint kizárt.

Figyelt kérdés
félreértés ne essék, én is nő vagyok és egy jó barátnőmről van szó. az a helyzet áll fenn, hogy 1 hétfői napon még menstruált. kedden baráti társasággal iszogattunk és ő hajnalban lefeküdt a gyerekkori legjobb barátommal, persze mindenféle védekezés nélkül. a srác engem hívott, hogy a csaj szed-e gyógyszert, mert nem védekeztek. mondtam, hogy nem, tehát kérdezzen rá. a csajszi erre azt mondta, h a naptár szerint kizárt. azt nem tudom, hogy mennyire pontos a ciklusa, de stresszes az élete, ill. az elmúlt hetekben fogyott is, hirtelen legalább 6 kilót. szóval ahogy én számoltam, a 6-7. napon szexeltek, és elvileg a 8. naptól már teherbe eshet. én gondolom rosszul, hogy mégsem annyira kizárt? (a barátnőm szingli, de szeretne a gyereket, fülig szerelmes a srácba, aki mellékesen meglehetősen jómódú).
2013. márc. 26. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A naptár szerint a lányom nem létezhetne, de még is létezik...
2013. márc. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:) a fiam szintén :) köszönöm!
2013. márc. 26. 12:14
 3/10 A kérdező kommentje:
kedves Takacs Laszlo 15! olvasni tudsz már?
2013. márc. 26. 12:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

fogyott és stresszes, előbb volt a peteérés, ennek sajnos semmi köze a szokásos naptári módszeréhez, mert nem volt rendes a ciklusa, sőt Te tudod milyen hosszúak voltak neki?

így ilyen formában nem fogja ezt a srácot megtartani, sőt ez csőbe húzás, ha az lenne, ha mégis terhes lenne N

2013. márc. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnőm se létezhetne a naptár szerint, mégis létezik. Meg kéne érteni, hogy a naptármódszer nem védekezésre jó, hanem annak a kiszámolására, hogy mikor a leginkább érdemes szeretkeznie a gyerekre vágyó párnak.

Mellesleg igen butuska a barátnőd, ha azt hiszi, hogy egy egyéjszakás kaland után becsúszott baba miatt vele marad a "meglehetősen jómódú" pasi.

2013. márc. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja naptár szerint...


Naptár szerint már a hó sem eshetne!

2013. márc. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én ezt az egészet nagyon sunnyogósnak találom, nem ilyennek ismertem a lányt. pontosan tudom, h a "módszer" mennyire nem megbízható, minden egyéb kiegészítés nélkül. mi pl. ezért használunk óvszert a férjemmel... sajnálom, hogy megerősítettetek, mindenesetre drukkolok a srácnak. :) köszönöm!
2013. márc. 26. 12:43
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen sztorinál azért a fickót se kell ám sajnálni!


Csak azt lehet "csőbe húzni", aki hagyja magát!

Márpedig akinek csak utólag jut eszébe, hogy vajon a lány szed-e tablettát... az erősen megérdemli a sorsát.

Csak az a gond, hogy az a szegény gyerek - akit így összehoznak -, viszont nem.


A naptármódszer nem védekezésre, hanem a teherbeesés valószínűségének növelésére való.

Már csak azért is, mert a peteérés időpontja CSAK utólag állapítható meg. Egy váratlan késés, vagy épp ellenkezőleg, egy váratlan rövidebb ciklus teljesen bekavarhat az előzőleges számításokba....

2013. márc. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kevés az esély rá, de van.
2013. márc. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem az 5. napon - az elsö vérzésmentes napon - keletkeztek az ikerfiaim. (De nálunk pozitiv meglepetés volt a dolog)


Spontán tüszörepedés a ciklus bármelyik napján lehetséges, akár a menzesz alatt is, elötte is, utána is, bármikor.

2013. márc. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!