Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshetett barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshetett barátnőm?

Figyelt kérdés

Már többször is előfordult, hogy óvszer nélkül szexeltünk. Akkor is éreztem ilyet (bár nem minden esetben). Toltam épp barátnőm, mikor éreztem, hogy lüktet a farkam és lövell ki magából valamit (kis mennyiségben). Akkor szoktam ilyet érezni, amikor nagyon durván izgalomba jövök. De tudom, hogy nem elélvezés. Ma délután 1-kor történt az eset, de most hányingere volt (bár hozzáteszem, hogy beteg). Mit tudnánk tenni ha teherbe esik? Nagyon félünk!

KÍMÉLJETEK A NEGATÍV VÁLASZOKTÓL!



2013. jan. 31. 00:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Legközelebb védekezzetek.

Van esemély utáni tabi, kérjen...

2013. jan. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

vegyetek tesztet aztán megtudjátok

a jó tündér se tudja megmondani így

biztos ami biztos vegyetek egyet

2013. jan. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%
Szerintem a negatív tesztektől is meg lesztek kímélve.
2013. jan. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hányingere volt, az egy dolog, egyébként korai terhességnél még nem jelentkeznek ezek a tünetek, majd csak 5-6 hetesen. Ami kis mennyiségben kijött, simán lehet spermiumot tartalmazó előváladék. Nem negatív válasznak szánom, de ha már szexeltek, a legalapvetőbb biológiai dolgokkal legyetek már tisztába basszus ! Ha délután 1-kor történt, még be sem ágyazódhatott (arra pár nap még kell). Viszont ha többször csináltátok így, igen, van esély, hogy terhes. Félni meg már késő. Tesztelni kell.
2013. jan. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ballerina ez szép volt :)

Amúgy vegyetek esemény utánit és legközelebb meg gumit.

2013. jan. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
délután 1kor történt és már hányingere volt?hm...
2013. jan. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem ettől volt hányingere,de gratulálok hozzá

ha féltek ne csináljátok így,lehet mondani hogy kivetted időben stb,osztálytársam most jött vissza a szülésből 17évesen,és én is így csúsztam be,meglepetés babaként

amúgy elárulom hogy az előváladéktól is teherebe lehet esni

2013. jan. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"lüktet a farkam és lövell ki magából valamit"


hát bizony ezek szerint elmentél benne


ezért nem "védekezés" a megszakításos módszer


a férfiak többsége ezt meg se érzi, amit te most megéreztél, de nagyon GYAKORI, hogy a tényleges NAGY adag előtt egy-két cseppnyit belemegy a lányba, miközben ők azt hiszik, hogy még teljesen időben kirántották, mert a nagy spricc - amit éreznek - már kívül jön rájuk


A MAI ellen még védekezhettek sürgősségi fogamzásgátlóval, de ha a hónapban korábban is történt ilyen, az ellen már nem hat.

2013. jan. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha nem elelveztel akkor elovaladek lehetet..ami nem feltetlenul,de teherbe ejtheti a baratnod attol fuggoen hogy a hugycsuvedben maradt-e sperma es az az elovadekkal tavozhatott..varjatok 2 hetet es vegyetek tesztet de akkor csak az imadkozas segit..szolj a baratnodnek hogy szerezzen esemeny utani tablettat,meg van az eselye a terhessegre.
2013. jan. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!