Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » FONTOS Teherbe eshetett e ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FONTOS Teherbe eshetett e ha nem volt magomles csak elövalladek es az se biztos?

Figyelt kérdés
ma este a baratnommel voltam es kb 5 percig be ki raktam neki es aztam abba hagytuk hazakisertem es amikor viszaertem akk elmentem pisilni es aztvettem eszre h valami nyalkas cuc van a peniszemen es nem tudom h az elovalladek lehetett e de az biztos h nem elveztem bele es most azon parazok h nem e lehet terhes tudom h felelotlenseg volt tobbet nem lesz ien MIT TEGYEK ja meg meg egy pluszba h meddig el a spermium ha a penisen marad
2013. jan. 20. 00:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen lehet, legközelebb vegyél gumit, nem drága és nem nagy energia felhúzni...
2013. jan. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Csúnya lenne ha ma már harmadszor is leírnám a szokott válaszomat,úgyhogy csak annyit írok,hogy babakocsi olcsón van eladó
2013. jan. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"meddig el a spermium ha a penisen marad"

méé meg sem mostad a legutóbbi hegyezés óta????

egyébként simán lehet terhes

2013. jan. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

csatlakozom a 2. hozzászólóhoz. babakocsit én még olcsóbban tudok adni, szóval foley, a tied a nyakadon fog maradni, hacsak nem adsz kedvezményt.

könyörgöm, ne ide gyertek kérdezgetni, hanem még szex előtt kicsit nézzetek már utána néhány alapvető dolognak! már el se olvasom a kérdésed alatt a kiegészítésed.

2013. jan. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szívem, szerintem keress egy helyesírási szótárat és kezd el olvasgatni. :)
2013. jan. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
komlyan normalis valszokat kernek es h mit tehetek mert eg csak mama tortent es volt ovszer csak ep fel akartam venni es mondta a csaj h hagyuk abba
2013. jan. 20. 00:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Csajt tarkón vágni,esemény utánit bevenni
2013. jan. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Értelmes válaszokat vársz? Csak mióta este feljöttem gyakorira, ez kb. a harmadik "betettem neki X percre, lehet-e terhes" kérdés. Naponta kb. 46-szor leírják ezzel kapcsolatban a tényeket és kockázatokat.

Ha volt óvszer, akkor meg miért nem húztad fel?

És az örök kérdés: előtte nem merülnek fel ilyen kérdések a kis agyacskádban, hogy "vajon ha berakom neki 5 percre, terhes lehet-e"? Nem? Mert ezek mindig csak utólag jutnak az eszetekbe.

2013. jan. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
legyetek szivesek segiteni mit tegyek elveszetnek erzem magam 72 oras tabit patikaba lehet siman venni v menyunk nogyogyaszhoz ???
2013. jan. 20. 12:13
 10/11 anonim ***** válasza:

Menjetek nőgyógyászhoz, csak receptre lehet megvenni a gyógyszert.

Nem kell megijedni, csakis abban az esetben lehet terhes az előváladéktól, ha a lánynak volt orgazmusa, emelett meg csak akkor eshet teherbe, ha peteérése van, ami a menstruáció első napjától számított 14.napon van.

Semmi pánik, azonnal nőgyógyász !

remélem ez normális válasznak számít:)

Egyépként meg nem elbírálni kell a kérdezőt hanem segíteni, amióta fennt vagyok állandóan szidják itt egymást az emberek és lekicsinyítik a botlások miatt....

2013. jan. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!