Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek teherbe eshetett?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek teherbe eshetett?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem barátnőmmel fél hónapja körülbelül és minden jól ment,nagyon vigyáztunk főleg én.

Nagyon félt tőle,el se mentem a végén,mert nagyon fájt neki.[Mind a ketten szűzek voltunk.]

Ezért kivettem lehúztam a gumit,azért még megnéztem azt is hogy ki e szakadt hogy megnyugtassam nem szakadt ki.

Nem mostam meg a kezem,ezért visszaküldött kezet mosni.Megmostam a kezemet de nem tudom hogy szappannal vagy anélkül,de meg is töröltem.Ezután 2-3 órára megujjaztam és kinyaltam.

Ma van 28dik napnál,lehet terhes?Mindenre oda figyeltünk.

Mennyit késhet neki körülbelül?

Azok írjanak akik tényleg rendesen tudnak válaszolni és megnyugtatni 2 fiatalt.Köszönöm

16/L


2010. júl. 11. 01:12
 1/10 anonim ***** válasza:
és te mire húztad a gumit a csiklódra? :D
2010. júl. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szerintem nincs okotok aggódni, mivel kezet mostál. azt írtad, hogy nem élveztél el. a "vágycseppek" tartalmazhatnak spermát, de azoknak annyi a víz miatt. szóval szerintem mindegy, hogy szappannal mostál-e kezet, vagy anélkül. meg is törölted... mit gondolsz ha megtörlöd életképesek maradnak? gondolom normálisan mostál kezet, nem úgy h a felét rajtahagytad.

ha vmi maradt is a kezeden, szabad levegőn én úgy tudom h megint csak nyekk.

nem hiszem, hogy terhes lenne. nyugodjatok meg, főleg ő, mert ha ideges jobban késik neki :)

azért írjátok meg, hogy mi lett :)

L/18

2010. júl. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
tudom, mit éltek át. Ilyen fiatalon néhány napos késés még belefér, sőt ki is maradhat, úgyhogy nem kell aggódni. Viszont ha egy hetet késik, vegyetek egy tesztet, csak hogy megnyugtassátok magatokat.
2010. júl. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Rainmaker ***** válasza:
Kb semmi esély arra, hogy terhes legyen, ha megfelelően használtátok a gumit. Komolyan. SEMMI. A menstruáció késését okozhatja a szervezetet ért sokk (nem negatív értelemben beszélek sokkról, hanem mint hirtelen idegen fizikai behatásról), idegesség, meg még vagy kismillió ok. A 28. nap mire vonatkozik? Ennyit késik a menstruáció? Vagy ennyi ideje voltatok együtt?
2010. júl. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg nincs semmi baj :) Biztos csak izgul azért késik neki. Ha helyesen hasznàltátok az óvszert akkor nem valószínű, hogy terhes. A spermiumok nem élnek sokáig a levegőn, de te kezet is mostál, úgyhogy teljességgel kizárt, hogy ilyen módon teherbe esne a lány. Nyugodjatok meg és mindig figyeljetek oda! :)
2010. júl. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ja igen bocsánat elírtam 16/F;) nagyon humoros volt az első kommentelő de észrevettem mit írtam el így fél 2kor.

Második kommentelő:marha vicces vagy,mindenki röhög,direkt írtam hogy fogyatékosok kíméljenek.

A 28 nap hát körülbelül ennyi a mensi hogy újra megjön neki,általában bejön mindig.8 és fél hónapja vagyunk együtt,szóval nem siettük el,de nem bánom hogy eddig vártunk vele.És mindenféleképpen megírom hogy mi lett ebből.

Köszönöm az utóbbi 4 kommentelőnek a válaszát,megnyugtató.:)

2010. júl. 11. 01:37
 7/10 A kérdező kommentje:

Ja és kicsit félreértettétek,az én hibám mert ilyenkor már sajnos nem vagyok valami fényes nyelvtanos.

Nem 28 napja késik,hanem ma van a 28dik napnál.

A lányok tudják hogy ez az "átlag" vagyis a normális amikor megjön.:)

Látom ti is fáradtak vagytok nem csak én...de érdekes dolgokat írtatok.:)

2010. júl. 11. 01:52
 8/10 Senkimégisvalaki ***** válasza:

Áh, ha mindenre odafigyeltetek, akkor nem lesz gáz. Meg figyelj, egy ilyen "új" dologtól is késhet neki. :) Úgyhogy ne aggódjatok, ebből nem lesz probléma. :)


17L

2010. júl. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,értem.Igyekszünk továbbra is figyelni.Azért még van bennünk egy kis izgalom amíg nem jön meg.:)
2010. júl. 11. 22:10
 10/10 A kérdező kommentje:
5-6 napja megjött neki szóval minden rendben:)
2010. júl. 21. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!