Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshetett a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshetett a barátnőm?

Figyelt kérdés
Ma történt a dolog. Az aktus előtt a barátnőm kielégített a kezével, a hosszabb szex érdekében. Zsebkendővel letöröltem az ondót a péniszemről, de mikor az óvszert húztam fel, véletlenül fordítva kezdtem el felrakni (biztos mással is előfordult már) tehát megfordítottam és felhúztam. Lehetséges hogy rátapadt egy kevéske ondó a gumira mikor fordítva kezdtem el felrakni? Eléggé parázok. Remélem nem lesz terhes. A menstruációját pontosan 1 hét múlva, február 1. re várja.
2013. jan. 25. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Teljességgel kizárt.

Pláne ha spermiciddel kezelt gumi volt.

Nyugi.

2013. jan. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én alapból már nem használtam volna azt a gumit, mert parás vagyok én is ilyen szempontból, de akkor húzhattatok volna másikat. Bár már nem lehet visszacsinálni. Szerintem erre nem lehet pontos választ adni, úgy gondolom, hogy vagy-vagy, de aztán csak nem.
2013. jan. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

általában van rajta sperma ölő szer is

kicsi az esély,de végy 1 tesztet minden esetre

2013. jan. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, rettentően minimális az esélye. Jóval kisebb, mint egy sima megszakításosnál. Ami kevéske rátapadt, azt a spermicid úgyis elölte. Szóval ne féljetek, 99,99999% hogy nem lesz probléma.

Bár én sem használtam volna már azt a kotont, tudván, hogy én is eléggé parázós típus vagyok.

2013. jan. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Na akkor most logikai játék...

Illetve egy kis gondolkodásra ösztönzés.

Mit kell csinálni, akkor ha már érzed, hogy nagyon ott vagy és mindjárt itt vég de a barátnöd még messze nem élvezett el?

tikk takk tikk takk.....

NEM ELÉLVEZEL TE KÖBGYÖKGYOHÁR URAM ISTEN....

Hány éves vagy te b+??? nekem 13 éves kis hugyos phöcsként is volt annyi agyam h ----> megáljak/ lassitsak.... ne pedig elélvezzzek és kielégitetlenül haggyam a barátnöm........

Azánalmas komolyan...

USE UR BRAIN BRO....

UUSSEE UURR FFUUCCKKIINNGG BBRRAAAAAAAAAAAAAAAIINN!!!!!!!!!!!!!!-.-"

2013. jan. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, aki értelmes választ adott!:) természetesen én is vettem volna fel másikat, de sajnos ez volt az utolsó a dobozban:/ :)
2013. jan. 25. 23:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, teljességgel kizárt így teherbe esni.
2013. jan. 26. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szinte semmi esélye.
2013. jan. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!