Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshetett? (többi lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshetett? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok, tegnap együtt voltam a barátnőmmel, múlthét pénteken jött meg neki, azaz elsején, azt mondta tegnap, h már kezd neki elmúlni. Lefeküdtünk egymással, és a gumi szét szakadt. :S Miután észre vettük, mondtam neki, h mennyen el fürdeni. Elment fürdeni, és mondta h vérzett is. A gumi akkor szakadhatott szét amikor már el mentem, nem előtte. Mekkora lehet az esélye,h teherbe esik?

2013. márc. 7. 04:38
 1/6 anonim ***** válasza:

50%

Vagy-vagy.

2013. márc. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy kicsit kisebb, mintha a 12-14 napon lenne, elméletben nem lehetett még ovulációja, így a sperma nem találkozhat érett petesejttel. Gyakorlatilag bármikor lehet bárkinek spontán peteérése, így indokolt lenne a 72 órás tabletta minél előbb.
2013. márc. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi az esélye, de van.
2013. márc. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor ha jól értem, elélveztél a gumiban, de még nyomtad tovább és akkor szakadt ki? Akkor jó eséllyel belepumpáltad a csajba a cucc nagy részét! Irány a doki 72 órás tablettát íratni!
2013. márc. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ahogy előttem is írták, ilyenkor, a ciklus elején, nyilván kevesebb az esélye, hogy érett petesejttel találkozzon a spermium. Én a helyetekben nem kapkodnám el a 72 órás tablettát sem. Szörnyű, hogy milyen dolgokat művel az emberi szervezettel. Jó, nyilván ez, mint egy esetleges abortusz... De szerintem egy nőgyógyász sokkal okosabb, mint mi itt. Hívjatok fel egyet, mondjátok el neki mi a probléma és majd ő tanácsol valamit. :)

2013. márc. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a baj a nőgyógyász tanácsával, hogy ennyit fog mondani: kicsi az esélye a terhességnek. De ha mégis terhes lesz, akkor a lánynak kell abortuszra menni, és az még durvább dolgokat művel a szervezettel. Annyira nem vészes a 72 órás, egy hormonlöket, de inkább az, mint a nem kívánt terhesség.
2013. márc. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!