Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megváltozhat ennyire a testem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozhat ennyire a testem az eseményutáni után?

Figyelt kérdés

15 éves koromig 48 kg voltam. Semmi felesleg nem volt rajtam, lapos has, szerettem magam. 16 éves koromra megnőiesedtem, 55 kg lettem(nagyobb lett a csípőm és a mellem, ezen kívül más nem változott.) Semmi bajom nem volt magammal. Aztán a barátommal későn vettük észre,hogy kiszakadt az óvszer és be kellett vennem egy eseményutánit. Aztán fokozatosan meghíztam..először 60-ra, most már 65 vagyok. Próbáltam fogyni, jártam terembe, futni, boxoltam is egy ideig, normálisan étkeztem, nem ettem csokit, tésztákat, csak teljes k. kenyeret, abból is keveset, sonkát meg csirkét ettem, rizzsel,zöldség, gyümölcs stb. De semmi nem változott és fel is adtam.

Nem tudom mit kezdjek magammal. Ötletek? Tanácsok? Sosem fogom visszanyerni az alakom? Bosszantó,hogy nem tudok felvenni mindent, régen pedig még a gyerek ruha is rám jött.. na jó ez túlzás, de érzem a különbséget:D


köszönöm.


2013. jan. 8. 17:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

3. a tudomány sosem üres elmélet, összekevered valamivel :)


2. egészséges emberekről van szó. Próbálhatod degradálni őket, jobban esznek mint te, és egészségesebbek :) Példát kéne venni róluk.


1. engem szerintem hagyjunk ki :)

2013. jan. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!