Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megváltozhat ennyire a testem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozhat ennyire a testem az eseményutáni után?

Figyelt kérdés

15 éves koromig 48 kg voltam. Semmi felesleg nem volt rajtam, lapos has, szerettem magam. 16 éves koromra megnőiesedtem, 55 kg lettem(nagyobb lett a csípőm és a mellem, ezen kívül más nem változott.) Semmi bajom nem volt magammal. Aztán a barátommal későn vettük észre,hogy kiszakadt az óvszer és be kellett vennem egy eseményutánit. Aztán fokozatosan meghíztam..először 60-ra, most már 65 vagyok. Próbáltam fogyni, jártam terembe, futni, boxoltam is egy ideig, normálisan étkeztem, nem ettem csokit, tésztákat, csak teljes k. kenyeret, abból is keveset, sonkát meg csirkét ettem, rizzsel,zöldség, gyümölcs stb. De semmi nem változott és fel is adtam.

Nem tudom mit kezdjek magammal. Ötletek? Tanácsok? Sosem fogom visszanyerni az alakom? Bosszantó,hogy nem tudok felvenni mindent, régen pedig még a gyerek ruha is rám jött.. na jó ez túlzás, de érzem a különbséget:D


köszönöm.


2013. jan. 8. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Garabntáltan NEM az esemény utáni az oka, ilyen mellékhatása nincs. Tartósan meg eleve nem hathat, mert EGYSZER kaptál egy nagy adag hormont, de az legkésöbb pár hét alatt kiürül a szervezetböl.


Ha nem változtattál semmit az életmódodon, nem eszel többet/mást, és nem mozogsz kevesebbet, akkor menj el orvoshoz kivizsgáltatni magad, mert ennek egyéb oka van, amit ki kell kezeltetni.

2013. jan. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sajnos gyógyszerek bármit felboríthatnak bennünk..

De ezek idővel maguktól is beállhatnának.


A kamu egészséges táplálkozás helyett próbáld meg a teljes őrlésű gabona készítményeket, rizst, tejtermékeket is mellőzni.. csak zöldségeket és húsokat, gyümölcsöt egyél, ne add lejjebb minőségben.

Egy darabig következetesen hagyd el a glutént, nézd meg ezek segítenek-e!

2013. jan. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

kivizsgáltatni ki fogom magam, az biztos :D


de egyébként akkor ne egyek semmit csak húst meg zöldséget? rohadtul meg fogom unni.

2013. jan. 8. 17:13
 4/11 anonim ***** válasza:

Persze, 100féle zöldséget, tucatnyi húst minden ember megun 100 év alatt. Bár aromázott, műkajákkal, édességekkel és gabonákkal meg nem fogsz eddig élni, és azt az időt is gyógyszerek fogják színesíteni.


Én is szeretnék olyan gondokat, hogy megunom a zöldségeket! :)))

2013. jan. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát nem igazán eszem műkaját, meg aromázott édességeket.. max 1 héten egyszer 1-2 kocka csokit, gondolom erről is mondjak le,mert emiatt híztam meg-.-"
2013. jan. 8. 17:19
 6/11 anonim ***** válasza:

A "TaplalkozasHarcmuves" válaszaival ne foglalkozz, mert minden kérdésre csak ugyanezt tudja irni - szerinte ha húst meg zöldséget eszik valaki, akkor soha semmi baja sem lesz és örökké fog élni.


Ha ez így lenne, akkor már régen mindenki igy élne.


Mellesleg ha elkezded ezt, akkor idövel egy csomó betegséged lesz, de ezt "TaplalkozasHarcmuves" nem hiszi el. Neki ugyanis NAGY ÉLETTAPASZTALATA van, már egészen 22 éves bölcs öregember!!!!

2013. jan. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem egészen.

Előbb a Kérdező: kis csokitól senki sem hízik el, egy gabonákon, tejtermékeken alapuló életmódtól híznak el az emberek. Én a gabonából készült termékeket már műkajáknak tartom, mivel a gabona magok annyit érnek a szervezetünknek, mint a műanyagok.


Az előző válaszolónak.

1. Nem én, hanem a tudomány vélekedik úgy ahogy leírtad.

2. A "mindenki" sosem dönt jól, a mindenki tele van annyira buta emberekkel, hogy következetesen másképp fognak viselkedni, mint ami az előnyüket szolgálná.

3. Nem léteznek az említett betegségek, illetve nem köthetők össze a normális (zöldség, húsfogyasztás) táplálkozással :) Ez egy jól hangzó de semmitmondó kritika volt ellenem, holott.. a Kérdező sehova sem jut ebből. Mindig azt várom hogy nem engem, a stílusomat hanem az általam ajánlottakat kritizálná valaki. Ez azért jó, mert olyankor látványosan rá lehet cáfolni a kritizálókra (például dietetikusokra, kiderül hogy olyan alapvető dolgokat nem ismernek, amit már egy 10 éves gyerek is tudhatna).

Tehát nem egy ember élettapasztalatáról van szó, hanem orvosok, kutatók, tudósok munkájáról, és ha már tapasztalat: több évezred tapasztalatát lehetne felsorakoztatni az állításaim mellett, tehát nem 22 év tapasztalatáról van szó, természetesen :)

2013. jan. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor csak azt mindd már meg, hogy mi az oka annak, hogy MINDEN jelentös emberi kultura ott alakult ki, ahol GABONÁT kezdtek termeszteni és fogyasztani?

Ugyanis ha annyira káros lenne, akkor EZEK a társadalmak kihaltak volna, és azok lennének ma jelen, amelyek hús-zöldség étrenden éltek volna.


De ILYEN tápláljozás egyetlen emberi csoportnál sem volt, mert egyszerüen ez nem alkalmas arra, hogy tartósan ezzel éljenek.

2013. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ma is több mint 100 vadászó-gyűjtögető népcsoportot ismernek O.o


Ahogy millió éven át minden ember így tudott enni, élni.


A gabona alapú társadalmak úgy terjedtek el, hogy sok lúd disznót győz.

Vagyis: akik földet kezdtek művelni, gabonát termesztettek azoknak több ételük volt. Rosszabb minőségű, de több. Ergó tovább tudtak szaporodni. A vadászó embert korlátozta a vadon élő állatok száma egy adott területen, nem tudott nagy népsűrűséget elérni.

Akik feladták a minőségi életmódot, és mennyiségi de rossz minőségű növényi táplálékot termesztettek, a biztos élelem ellátás miatt felszaporodhattak, és persze elűzték/kiirtották a vadászokat.


Minőség/mennyiség, a kettő együtt nem megy. De a sok beteget éltető rendszer nem feltétlen jobb választás a kevesebb egészségest fenntartónál, ugyebár :)


Erről egyébként Szendi G.-nek van egy jó írása.

2013. jan. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1. Azért te sem akarnál vadászó-gyüjtögetö életmódot folytatni, ami megfelelne a szerinted ajánlott táplálkozásnak.


2. A fejlett társadalmakhoz NORMÁLIS étkezés volt szükséges, enélkül még mindig ösember-szinten lennének. (Az általad emlitett népcsoportok kimondottan primitiv lények)


3. Az általad emlitett Szendi meg tipikusan az az ember, aki irkál valamit, aminek nincs alapja, és sehol sem ismerik el, hogy valami igazság is lenne abban, amiket ir. Ez majdnem az ezotéria-kategória, üres elméletek, bizonyitékok és tudományos alapok nélkül.

2013. jan. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!