Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire hatásos az eseményutá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hatásos az eseményutáni tabletta?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A barátommal együtt voltam 2013. 01.01.(hajnali 2-körül) védekeztünk, viszont kiszakadt a gumi. Csak ma (2013.01.02.-án)tudtam elmenni felíratni eseményutáni tablettát. Úgy tudom 72 órán belül kell bevenni. Már 48 órát megelőzően sikerült bevennem.

Mennyire hatásos a tabletta?

Várom a véleményeket!

Köszönöm!



2013. jan. 2. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
minél előbb veszed be annál jobb, de még így sem 100% hogy nem estél teherbe.. mikor volt az utolsó menzeszed?
2013. jan. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az utolsó 2012. dec. 10.
2013. jan. 2. 17:55
 3/8 A kérdező kommentje:
mennyi idő alatt szívódik fel a gyógyszer???
2013. jan. 2. 18:22
 4/8 anonim válasza:
Nekem hatott. A 43. órában vettem be. A mensim azóta 2-szer már a normál időben megjött.
2013. jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is hatott.
2013. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem minden rendben lesz!
2013. jan. 2. 20:28
 7/8 anonim válasza:

Beszarás, nekünk is szilveszterkor szakadt ki.. szerintem az óvszerek is alkoholt fogyasztottak..


Mi is várunk, és várunk, és várunk :D

2013. jan. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

:D nem semmi akkor tényleg!!

Még én is várok, próbálok nem gondolni rá, mert az idegeskedéssel is csak késleltetem h megjöjjön!

Utolsó válaszoló, még majd írj h mi történt veletek! :)

2013. jan. 8. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!