Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy egy ember...

Hisztek abban, hogy egy ember megváltozhat?

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 23:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
az emberek nem változnak... :( csak egy ideig másképp viselkednek
2012. dec. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Változni senki sem fog és ezt nem is szabad elvárni,de a hibáit levetkőzheti.
2012. dec. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Igen. Nem egy ilyen emberrel találkoztam.


Lásd Gera Zoli:D

2012. dec. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Persze. Én nagyon sokat változtam. Kupis, rendetlen voltam, most meg arany tisztaságot tartok az otthonomban. Fogat se nagyon mostam, most meg napi kétszer sikálom.
2012. dec. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, persze, hogy hiszek, az élet alapvető lényege a folyamatos változás. Persze kérdés az is, hogy miről van szó, alapvető jellemvonásról vagy felvett szokásról, nyilván nagyon eltérő a változás valószínűsége és mértéke.

Abban viszont hiszek, hogy valódi változás csak az illetőből magából jöhet, környezeti elvárások max a megjátszásra vehetik rá az embert.

2012. dec. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

00:11

Teljes mértékben egyetértek!


A változás belülről fakad, külső személy "majd én megváltoztatom" hozzáállása nem fog eredményes lenni, max. akkor, ha már az adott személy magától is készen áll rá és akarja is azt.

2012. dec. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Mindenki folyamatosan változik.

Megváltoztatni nem lehet embereket, ha ők nem akarják.

2012. dec. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Igen változhat,és változik is sokat egy ember élete során igaz általában ez nem tudatos .

Aki viszont akar és felfogja,hogy esetleg vannak dolgok,tulajdonságok amik nem jók benne tud változtatni rajt ha akar,ismerek ilyen embert aki jó irányba változott.Akarat kérdése.

2012. dec. 30. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Van ember, aki képes megváltozni, és van aki nem. Úgyis mondhatnám, hogy benő a feje lágya.

A baj az, hogy nem lehet elsőre tudni, hogy ki melyik kategóriába tartozik....csak amikor már "késő"...

2012. dec. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
de azt is szokták mondani,hogy kutyából nem lesz szalonna :) sztem nem tud megváltozni egy ember oly nagyon,gondolok itt arra hogy vki idáig nem volt bújós típus,nem volt egy nagy kimutató a szerelemben,és egyik percről a másikra az lesz.
2012. dec. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!