Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megváltozhat egy ember szinte...

Megváltozhat egy ember szinte 180 fokosan?

Figyelt kérdés

Elegem van magamból. Utálom magam, pontosabban azokat a tulajdonságokat amelyek képviselnek engem: olyan vagyok szinte, mint minden filmből az idétlen figurát alakító személy. Már a tanulási teljesítményem is romlott, de azért mert egyszerűen beleőrülök ha arra gondolok miket csináltam 1 napon, miket mondtam, minden olyan kuszának és szerencsétlennek tűnik és ez ÉN VAGYOK !!


Elegem van, nem akarok többet ilyen lenni. Határozott akarok lenni, magabiztos, jó kiállású, merész, stb. ,szerintetek lehetséges megváltozni ilyen nagy mértékben ? 17 / L


2011. dec. 5. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült. Pár éve undok voltam, kiállhatatlan, ugyanakkor depressziós, boldogtalan, elégedetlen, senkihez nem volt egy jó szavam, és utáltam, ha bárkinek van hozzám egy jó szava, azt akartam, hogy hagyjanak békén.

Most sokkal kiegyensúlyozott vagyok, boldog, vannak céljaim és álmaim, kedvesebb és közvetlenebb vagyok, szóval tényleg szinte teljesen más ember voltam, mint régen.

2011. dec. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok az önbizalom hiányomnak köszönhetően. Elmélkedek a nap végén, hogy miket mondtam és mit csináltam rosszul. Társaságban sajnos meg sem merek szólalni. Azt, hogy meg lehet-e változni, ahhoz szerintem akaraterő és kitartás kell.

21/F

2011. dec. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

20:37

Mi volt a megoldást? Min változtattál?

2011. dec. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Talán közhelyes a válaszom, de szerelmes lettem. Nem vagyok egy kifejezetten kemény nő, nekem szükségem volt erre, hogy átértékeljem magam: nem vagyok értéktelen, vonzó vagyok, csak rajtam múlik, hogy az emberek hogy ítélnek meg. Ha egy kicsit is jobban szeretem magam, az látszik, és másoknak is szimpatikusabb vagyok. Egy futó mosoly pedig csodát tesz, a lehető legjobb kiegészítő!

Szóval a párom segített talán a legtöbbet. Szerintem nélküle is kilábaltam volna ebből előbb-utóbb, csak kérdés, hogy mikor. Szerencsém volt. Csinosabb ruhákat vettem, szépen sminkelek, ettől az önbizalmam is rengeteget nőtt.

Persze nem mondom, hogy mindig 100 %-osan elégedett vagyok és pörgök, nemrég is volt egy mélypont, de ezeken már könnyebb túltennem magam.

Lehet, hogy elég kuszák lettek ezek a gondolatok, remélem, azért használható.

2011. dec. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
meg. ha rossz irányba lehet változni 180 fokot, például amikor narkózni vagy szerencsejátékozni kezdessz, akkor jó irányba is.
2011. dec. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi vagyok erre , mert kb én is ezt érzem, én is 17/L vagyok

Mondjuk már alapból változtam elég sokat, de még csak 40 fok...de szerintem ez magától jött, persze, volt hogy én indítottam el vmit, mert pl elkezdtem szórakozni járni, először szar volt, mert minden lehetőséget megragadtam, és teljesen ismeretlen emberekkel mentem el, akikkel még közös témánk se volt, csak hogy elmenjek vhova, de aztán nem sokkal később lett egy jóbarátnőm akivel már imádtam bulizni, aztán ez kizökkentett a kis ártatlan kislány mivoltomból, elvitt egy durvább irányba, viszont most már nem találkozunk annyit, és ugyan néha eljárok, már nem olyan mint régen, viszont egy csomó mindent tanultam, és ezáltal más ember lettem, tapasztaltabb, és nem az a naív kislány, igaz, úgy indultam el, hogy de szar helyzetben vagyok, buta emberek vesznek körül, és most ugyan itt tartok, azzal a különbséggel, hogy akkor még azt hittem, ha majd eljárok bulizni, akkor ott mindenki más lesz, meg olyan lesz mint én, de rájöttem, hogy még mindíg buta emberek vesznek körül, és nincs olyan út amerre ha elindulok, 100%ban pozitív tapasztalataim lesznek.. úgyhogy inkább csak a balansz változott vagy hogy mondjam, de ettől még lehet hogy később történik valami, amitől még többet változok...:)

2011. dec. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!