Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Megváltozhat egy ember kisugár...

Megváltozhat egy ember kisugárzása? Ha mondjuk jobbra fordul az élete?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, aki pozitívan gondolkodik, azokat idővel pozitív dolgok kezdik körül venni. Ha jobbra fordul az életed, azzal minden jobbra fordul. Szerintem :)
2011. ápr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Japánban most ingyen adják a sugárzást.
2011. ápr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nagyon több esetben a fizikuma is megváltozhat, ha új szakaszba lép az életében. Van hogy pár évig nem látsz egy embert azután meg már meg sem ismered és nem azért mert befestette a haját. :)
2011. ápr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
- nagyon
2011. ápr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Igen, bizony megváltozik, mégpedig nem is kicsit. Ezt Te magad is észreveheted alkalomadtán. Amikor hirtelen nagyon jó dolgok történtek velem, valahogy mindenki másképpen állt hozzám, átragadt rájuk a hangulatom, jó érzés volt. Hülyén hangzik, de még a rendőr is elengedett csak úgy a gyorshajtásnál, mosolygott, jó utat kívánt, megúsztam egy baráti figyelmeztetéssel, én magam is csodálkoztam.

VAn egy mondás, hogy ha rámosolyogsz a világra, az is visszamosolyog rád. Ez bizony nagyon igaz, persze csak ha a jókedved, örömöd valóban igazán belülről jön, és őszinte.

Néha jó ezt érezni, bár már rég volt...

2011. ápr. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen teljes mértékben. nem csak a kisugárzása, de a külseje is, még a vonásai is.


Nagyon rossz kapcsolat után szakítottam, amihez nagy bátorság kellett, annyira nem volt már önbizalmam, és elhittem, hogy nélküle nem érek semmit. Ezt sulykolta folyton belém, hogy én értéktelen vagyok.

De megléptem, és örülök neki.


Elkezdtem kinyitni magam a jó dolgoknak, azoknak, amiket szeretek, próbáltam csak azt nézni, hogy mi a szép az életben, és mi az, ami örömet okoz, mi az, amiért lelkesedni tudok.

És megváltoztam ettől. A kisugárzásom is, és a külsőm is.

Mindenki, akivel találkozom szó szerint elcsodálkozik, hogy hogy megváltoztam. Nem beképzeltségből írom, de annyian mondják, hogy "De megszépültél, mi történt veled?"


Korábban, amíg vele voltam, a szomorúság és a bánat kiült az arcomra, látszik az akkor készült fényképeken, hogy milyen szomorú vagyok, vidám helyzetekben is, esküvőn, vagy buliban.


És a szomorúság az még több szomorúságot és rossz dolgot vonz.

Ez egy ördögi kör, amiből egyértelműen ki kell lépni.


Úgyhogy szerintem is ez a helyes út: változtasd meg magad belülről, és az életed is megváltozik.

2011. ápr. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a pozitív kisugárzásra , amit mindenki lát,érez tudattal és tudatlanul, egy szép magyar szóval nevezzük meg: karizma


Válaszom igen megváltozok, még szép hogy megváltozik !

Amit beleteszel az életbe munkával, ugyan azt kapod vissza.

Nehéz meló a változás. Először szembe kell nézni a félelmekkel, a szőnyeg alá besöpört dolgokat ki kell takarítani. Át kell élni a félelmeket kudarcokat. Innét következik az építés. Majd ha elér az ember egy szintet azt meg is kell tartani. Megtartani nehezebb mint elérni. Egy idő után pedig a munka is örömmé válik .

2011. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
u.i 19 f
2011. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na, hogy én is mondjak valamit. Én itten ezen a honlapon kb. két hete kezdtem el magyarázni a föltett házifeladatok megoldását fizikából meg matekból. Az utóbbi két napban vadidegen emberek kétszer is tanárnak néztek. Miért? Mert már valahogy beleéltem magamat ebbe a korrepetáló tanár szerepébe és ez kisugárzódik. Elég volt hozzá 2 hét.
2011. ápr. 21. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Természetesen, pozitívabb lesz a kisugárzása is.
2011. ápr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!