Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 felé még megváltozhat egy...

40 felé még megváltozhat egy ember jó irányba?

Figyelt kérdés
Évek óta szerencsejáték függő, mikor utoljára halottam róla még milliós adóssága volt. Most másfél év után újra találkozunk néha, de nem vagyunk napi kapcsolatban. Csak kíváncsi vagyok, hogy sikerülhet e megváltozni ennyi idő alatt, vagy ebben a korban már nem változik az ember. Régebben jó barátok voltunk, de mindenkit elmart maga mellől a függősége miatt, így engem is.
2012. jan. 21. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A legnehezebben gyógyítható szenvedélybetegségről beszélünk. Ez alapján döntsd el magad.
2012. jan. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, de valahogy mindig bíztam, hogy észhez tér.
2012. jan. 21. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem fog változni! legalábbis nem nagyon hiszem. Én is tartanám a 3 lépés távolságot a helyedben.
2012. jan. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szerintem sem fog megváltozni.
2012. jan. 24. 07:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!