Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 15 éves vagyok és 3 éve jött...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok és 3 éve jött meg először a havim. Azóta kb.6szor jött meg. Most már pár hónapja nem jött meg. A barátnőm szerint fogamzásgátlót kéne szednem, hogy rendszeres legyen. Szerintetek? Vagy 15 évesen ez még nem baj? (októberben leszek 16)

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 11:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
91%
"Anya, baj van a mesimmel, elkísérnél dokihoz?" Mi ebben az olyan nehéz??? Inkább a tudatlan barátnődre hallgatsz? Csak gratulálni tudok...Te is fenemód érett tini lehetsz...
2009. aug. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
93%

az utolsó bunkó!!!


a kérdésre válaszolva: sztem is menj el dokihoz mert az lehet h normális ha kicsit rendszertelen de hogy ennyire az már nem valószinű.

2009. aug. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
95%
Szia! Gondolom szeretnél majd később, érett, felnőtt nőként babát! Ilyenkor ne érdekeljen senki más, csak ő, a leendő kisbabád! Az egészsgéged és az ő egészsége a legfontosabb! Már korán kell gondolnia erre egy nőnek! Szép a gyűrűs dolog! kívánom, hogy tarts is ki az elhatározásod mellett!
2009. aug. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Azért vagyok bunkó, mert a kislánynak fogalma sincs, hogy mondja el az anyjának és adtam egy tippet? Hát nem hinném, hogy bunkó lettem volna, de egészségedre, mocskolódj csak!
2009. aug. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
90%

igen, szerintem is menj el nőgyógyászhoz, de nem fog egyből fogigátlót írni. nekem is ilyen problémám volt, csak nekem 14 évesen jött meg és most 18 évesen mentem dokihoz, hogy évente kb 2-szer jön meg. egyből elküldött laborra (nem kell megijedni, kell vizeletminta, és vért vesznek), majd uh-ra. az ultrahangon kiderült, hogy pcos vagyok. vagyis: policisztás ovárium szindróma. a petefészkembe sok sok apró ciszta van, amitől nincs peteérésem. és igen, erre ír fel a doki fogigátlót! mert csak ezzel lehet szabályozni, és később sajna nehezebben eshetsz teherbe, azt is gyógyszerekkel kell kezelni előtte. sajna ezt nem lehet gyógyítani csak kezelni. de nem kell megijedni! remélem neked csak egy kis hormonzavarod van, vagy egy ciszta ami akár magától is felszívódhat. beszélj anyuddal, hogy téged zavar, hogy nincs meg rendszeresen, és félsz hogy valami bajod van. hidd el, el belátja, hogy el kell vinned, add elő, úgy, hogy iszonyatosan félsz mi lehet a baj. ha meg már nődokinál vagy, ne félj, nem harapja le a fejedet, azért van, hogy segítsen! :) rendszeresebb menstruációt, és egészséget neked!!!

18/L

2009. aug. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
tegnapelőtt 15:27 :Szerintem meg te vagy paraszt, de ritka nagy! Egy gyerek ne mondja el a szüleinek, ha testi baja van? Ilyen egy farkot...
2009. aug. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
a tisztasággyűrű kiütött.xDiyleneket is azok miatt a hülye sztárocskák miatt hordanak sztem az emberek..manapság.
2010. jan. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Szia! Nekem is uyganez a bajom de én nem csinok belöle nagy dolgt
2010. máj. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Szia!

Hát én sem annyira. Csak barátnőm mondta h ez nem okés. Egyébként anyukám sem mondott rá semmit.

2010. máj. 13. 19:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!