Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 15 éves vagyok és 3 éve jött...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok és 3 éve jött meg először a havim. Azóta kb.6szor jött meg. Most már pár hónapja nem jött meg. A barátnőm szerint fogamzásgátlót kéne szednem, hogy rendszeres legyen. Szerintetek? Vagy 15 évesen ez még nem baj? (októberben leszek 16)

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 11:56
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
85%
Mi a csuda az a tisztasággyűrű?
2009. aug. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
30%
Nem fogja felírni, pont azért, mert nincs rendszeres menstruációd. Ha 1-2 éve már van, csak akkor írnak fog.gátlót. Ettől függetlenül fel kéne keresned egy nődokit.
2009. aug. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
96%
nőgyógyászhoz kell menned, már régen kellett volna, mert valami bajod van! egy percet se várj vele tovább! ehhez nem kell szülő, fogod magad bemész az sztkba kérsz időpontot és elmész, nagyon szívesen segítenek!
2009. aug. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

"Mi a csuda az a tisztasággyűrű?"

Válasz itt: [link]

2009. aug. 24. 12:54
 15/29 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen butaságot mint ez a tisztaság gyűrű...:D
2009. aug. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
70%
Menj el nőgyógyászhoz. Egyébként felírhatják a fogamzásgátlót, ha a menstruációd rendszertelen, vagy ha nincs, de már kellene lennie. Ugyanis a fogamzásgátló szabályozza is a menstruációt.
2009. aug. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
nahát gratulálok...ahelyett, hogy mondjuk anyukáddal beszélnél erről, inkább a barátnőddel, akinek annyi esze van, h "valami nincs rendben? bombázd csak a szervezeted 15 évesen hormonokkal!!" fogadni mernék, h nőgyógyászhoz meg azért nem mész, mert félsz...-.-' én inkább attól félnék, h ez vmi szervi baj...
2009. aug. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
95%
Szerintem menyel dokihoz ne a bárátnödre hallgas hanem beszéld meg ezt az Anyukádal
2009. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Hát még ha el is megyek nőgyógyászhoz, akkor sem tudom, hogy hogy beszéljek anyukámmal... Azt sem tudom, mennyire megbízhatók itt az orvosok. Októberben megyek 2 hétre németországba lehet, hogy inkább ott kellene elmenni... Szerintetek amúgy magánorvoshoz menyjek?
2009. aug. 24. 13:33
 20/29 anonim ***** válasza:
90%

De szép már ez a tisztasággyűrű dolog.:)Büszke lehetsz magadra.:)

Hát...Ismerek egy csajt,akinek először megjött,akkor volt 14,aztán 10 hónapig nem és nem nőtt ki az egyik melle:S Szal sztem menj el nőgyógyászhoz.

2009. aug. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!