Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pecsételő vérzés? Hét hónapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pecsételő vérzés? Hét hónapja szedek fogamzásgátlót, mindig ugyanaz nap jön meg, ugyanazon percben veszem be, semmi baj nem volt, teljesen rendszeres.

Figyelt kérdés
Most mégis narancssárga folyásom van három napja.Nem tűnik vérnek,de egyre több,és lassan azt hiszem,ez már pecsételő vérzés.Nem így szokott nálam kinézni,de már tényleg nem tudom.Még két tabim van erre a hónapra,vasárnap kéne megjönnie.Ez azt jelenti hogy nem hat a lindynette?Semmi gyógyszert nem szedtem,semmit nem tettem ami kiütné a hatását.Vagy a narancssárga folyás mit jelenthet?
2009. aug. 19. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Valami fertőzést szedtél össze? Más bajod nincs? Égő viszkető érzés? A pecsételő vérzés inkább sötétbarna, a megalvadt vér miatt.
2009. aug. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hüvelygombám volt nagyon sokáig,én arra gyanakodtam először hogy az ürül ki.semmi más mellékhatása nincsen,nem géet,nem viszket,a gomba óta most jó először.
2009. aug. 19. 08:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, menj el nőgyógyászhoz. Bármi lehet belőle! Vigyázz magadra!
2009. aug. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
AZt jelenti, nem jó ez a gyógyszer és valsz másik kell. Dokihoz kéne menned.
2009. aug. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos h a tabiddal van a probléma. Lehet h tényleg van ott vmi bajod. Elmész dokihoz, ő majd mindent elmond. De tényleg menj el!
2009. aug. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
csak októberre van időpontom,amúgy pedig 5800 egy kontrollvizsgálat,és mostanában sokat kifizettem érte a gomba miatt.várok még inkább vele,amíg megjön,és meglátom mi lesz belőle.
2009. aug. 19. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!