Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon elrontottam. Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elrontottam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy triregol nevű fogamzásgátlót szedek már lassan egy éve. És az történt, hogy nem az első naptól kezdtem el szedni. És erre csak ma jöttem rá! mert a Start alattit kellett volna és meg a start felettit kezdtem és az a 11.nap. és már beszedtem ma a 19. napit, és akkor vetem észre. És íy megmaradt az első 6 bogyó. Más a hatóanyaga azt tudom, de lehet ebből baj? :(( soha nem fordult elő velem még ilyen
2012. dec. 16. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

Mindenképpen kérdezz meg a gyakorin pár 14 évest, a nőgyógyászodnak meg véletlenül se szólj!

Ez a legjobb megoldás!

2012. dec. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell ilyennek lenni. MOST vettem észre, és most sajnos nem tudok elmenni a nőgyógyászhoz. DE feltettem a kérdést hátha addig is valaki tud valamit mondani aki már volt ilyen vagy hasonló helyzetben.
2012. dec. 16. 18:25
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


itt felteheted a kérdésed és viszonylag hamar válaszol a nőgyógyász

2012. dec. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sokat segítettél:) már kaptam is választ!
2012. dec. 17. 15:32
 5/6 anonim válasza:
ha három fázisú, lehet gond, ha egy fázisú, nincs baj, de mivel azt írod, elég régóta(gondolom évek óta), valószínűleg nem oszt/szorozz, mert csak a gyógyszer kitisztulása után esnél teherbe, ami nem egy hónap...
2012. dec. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

az előbbihez még annyi, ha nagyon izgulsz, használjatok kiegészítő védekezési módokat..pl. óvszer

(nem tini :) )

2012. dec. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!