Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » S. O. S.! Na ilyenkor mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S.! Na ilyenkor mit lehet tenni? Nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés

Fogigátlót szedek első levél 4.szeménél tartok.

Mindig esténként veszem be úgy 7-8óra körül. Elfelejtettem, tegnap ami nem is olyan nagy tragédia...csak kora reggel eszembe jutott,hogy húú baccus nem vettem be,halál kómásan kitapogattam a táskámból,kivettem a szemet és bevettem. rá 10percre láttam,hogy nem a "kedd"-it vettem be,hanem a "péntek-it!!!

Hogy lehetek ekkora hülye?? Másik végéből szedtem ki a gyógYszert a napokat nem néztem,csak gondoltam az következik.

Ilyenkor mi a szitu?


2010. okt. 27. 06:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz
2010. okt. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyéb? :S
2010. okt. 27. 07:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Több féle fogigátló van.

Van olyan ahol minden hét más színű és van olyan ahol mindegyik ugyanaz.

Igazából nem kell orvoshoz szaladnod mert mindegyikben ugyanaz van csak hogy tudd melyik nap vetted már be azért van naponként leosztva.

Holnaptól szedd tovább csak egy nappal elötti ha jól számolom. Ne aggódj! Nincs gond!

2010. okt. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem :)

De akkor amikor majd odaérek 3hét múlva a péntekihez akkor mit vegyek be?? :D

2010. okt. 27. 07:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Jaaaaaaaaaj, ugyanannyi szemed van hátra, szóval lesz mit bevenned pénteken, csak nem a pénteki felirattal, hanem csüt...

Gondolkodj!!:P

2010. okt. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez most komoly??? pénteken beveszed a keddit...uristen...
2010. okt. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha napok vannak ráírva, és nem számok, akkor minden szem egyforma

Szedd tovább, ahogy szoktad, aztán rendben lesz minden

Az tök mindegy, ha te pénteken veszed be a keddit, mert egyforma a szem.

Én például szerdán kezdem az enyémet, de van aki ugyanazt a gyógyszert szedi, és csütörtökön kezdi, van aki meg hétfőn, és ugyanúgy hat.

2010. okt. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!