Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A nők mennyi %-a menstruál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mennyi %-a menstruál terhesség alatt is?

Figyelt kérdés
Ismertek e ilyen személyeket, vagy csak hallottátok innen onnan?

2012. nov. 19. 23:02
1 2
 11/14 anonim válasza:
lehet hematóma nekem 6.héttöl a 17.-ig rendesen véreztem utána már csak folyásom volt.amig ki nem jön a vérömleny.az az ultrahangon meglátják.de szigorú pihenés.
2012. nov. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés százalék menstruál, de több mondja hogy igen, aki meg akarja tartani a babát :D


Egyébként nekem a nőgyógyászom azt javasolta fogamzásgátló alatt is hogy minden hónapban csináljak egy terhességi tesztet ennek a kis százaléknak a kizárására... DM ben már 700 ftért lehet venni 2 darabos terhességi tesztet és akkor vége az idegeskedésnek.

2012. nov. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Szundika20 válasza:
Utolsó ezt még sose hallottam de jó ötlet!:) Barátnőmnek gyógyszer és gumi mellett lett babája nincs 100%-os védekezés..
2012. nov. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok

Azért szerintem sokat túllihegik ezt a kérdést

a gyógyszer 99 % védelmet ad ami egy nagyon jó arány.

Felmérések szerint akik gyógyszer mellett terhesek lettek azokkal általában a következő esetek egyike esett meg:


1. Még csak pár hónapja szedett fogamzásgátlót és hát nem a jó fajtát írták fel neki ( van 1 és 3 fázisú fogamzásgátló egyáltalán nem mindegy melyiket ki szedi)


2. borzasztóan elfelejtette bevenni, és nem pótolta ( ezt utólag nem szeretik beismerni, esetleg szándékosan csinálja hogy megfogja a pasit)


3. hányás, hasmenés ( ilyenkor 1,5-2 hétig gumival is kell védekezni de általában ezt nem csinálja senki)


3. Antibiotikum, gyógynövények : rengeteg gyógynövény és gyógyszer gyengíti a fogamzásgátló hatását, ezért az orvos ajánlása szerint bármilyen huzamosabb ideig szedett gyógyszer vagy gyógynövény mellett és utána 1,5-2 hétig gumival is kell védekezni.+ a gyógyszer és a fogamzásgátló bevétele között el kell telnie legalább 2 órának.


4. nem szívódik fel rendesen a gyógyszer: ilyenkor menstruációs zavarok lépnek fel


Én mindenkinek ajánlom aki tabit szed hogy havonta csináljon egy tesztet és ha lehetősége van időnként kérjen nőgyógyászati vizsgálatot+ UH-t :)

2012. nov. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!