Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A menstruáció terhesség alatt...

A menstruáció terhesség alatt (aki menstruál közben) mitől másabb mint egyébként?

Figyelt kérdés
2012. jún. 30. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
engem is erdekelne:)
2012. jún. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Terhesség alatt nincs menstruáció.Csak akkor ha valami probléma van.Ilyenkor orvoshoz kell fordulni.

Aki nem hiszi olvasson utána.A menstruációt a méhlepény leválása okozza.Ha leválik terhesség közben a kisbaba meghal.Így nincs menstruáció mert meg vagy termékenyítve és nem válik le.

2012. jún. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az első 3 hónapban menstruáltam. Kicsit kevesebb volt, nem tartott annyi napig mint amugy és kicsit olyan nyálkás volt. A babám teljesen egészséges, augusztus közepére várom:) 33 hkm:)
2012. jún. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

:D Nem a méhlepény válik le, hanem a méh nyálkahártyája. Ha a méhlepény válna le, akkor az azt jelentené, hogy minden hónapban terhesek lennénk. Biológia!!!!

A terhesség során fellépő mensruáció nem menstruáció, hanem a szervezet "emlékezik" hogy mikor kéne megjönnie, és leválaszt a méh nyálkahártyájából. Ez persze csomó veszélyt rejt magában, jobb ha dokihoz fordulsz.

Amúgy világosabb, hígabb, mint a rendes menszi és rövidebb ideig tart.

2012. jún. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert a barátommal kb 2 hónapja voltam együtt megszakításos módszerrel de ugyanúgy megjött mind 2 hónapban a menstruációm és ugyanolyan volt mint egyébként. Ezek szerint nem valószínű hogy terhes vagyok?
2012. jún. 30. 20:46
 6/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Hogyha ugyan úgy megjött és semmivel sem volt másabb mint egyébként akkor nem hiszem, hogy terhes lehetnél. Nem örülnél amugy neki? :)

2012. jún. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De igen örülnék, csak egy picit későbbre tervezem:)
2012. jún. 30. 21:09
 8/8 anonim válasza:
Nekem van olyan ismerősöm aki terhesség alatt végig menstruált, és teljesen egészséges babája lett.De neki a dokik azt mondták, h annyira nem meglepő.És nekem is neves nőgyógyász főorvos mondta, hogy attól mert menstruálok lehet, hogy terhes vagyok.De az valóban igaz, hogy teljesen más a menstruáció olyankor.
2012. júl. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!