Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A nők mennyi %-a menstruál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mennyi %-a menstruál terhesség alatt is?

Figyelt kérdés
Ismertek e ilyen személyeket, vagy csak hallottátok innen onnan?

2012. nov. 19. 23:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
0%-a.
2012. nov. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én első terhességnél 2 hónapig. De ez nagyon ritka.
2012. nov. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én nem ezt hallottam illetve olvastam innen, onnan. Állitólag kevesen de konkrét számokat, h 100-ból mennyinél fordulhat elő nem igazán.
2012. nov. 19. 23:09
 4/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2012. nov. 19. 23:09
 5/14 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Hát sztem olyan 2%
2012. nov. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
1-2%-nál tuti nem több. Én ismerek olyat akinek volt de csak nagyon gyengén épp ezért volt is riadalom hogy mi lehet a gond...
2012. nov. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

én kapásból fel tudnék sorolni vagy 5 olyan ismerősömet aki gyógyszer mellet és rendes menstruácó alatt született... :D


Barátnőm is ismer jó pár ilyet.. 3 éve vagyunk együtt 2és fél éve szed fogamzás gátlót de még egyszer sem élveztem el benne, mert nem akarunk babát. Mivel egy fogamzásgátlás sem 100%os ezért úgy vagyunk vele, hogy a gyógyszer és az, hogy időben kiveszem a legbiztonságosabb.. :D

2012. nov. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezt nem értettem soha, hogy lehet így élvezni a szexet, hogy állandóan ezen görcsölnek évek óta. Barátnőm már az első alkalomra mikor együtt voltunk is fog gátlót szedett, és kisebb kihagyásokkal mai napig így védekezek, és megszámopni lehetetlen, hányszor élveztem el.benne. Mégsincs baba. De van jó nemi élet. Mellesleg az sem 100%-os védekezés ha kiveszed...
2012. nov. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Szundika20 válasza:
én is 9 hetes terhes vagyok és a mai napig vérzek...és görcsölök minden egyes nap...
2012. nov. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Sokan írják, h pecsételősen jött neki a vérzés, de a bnőmnem ömlik és kb 4,5 nap alatt lement. A havija után bő 2 héttel sex után vérzett lenn kb 4-5 napig, amit nem tudott hova tenni. Pontosan 1 hónap múlva ismét sex után vérzett lenn, s elmondása szerint igen intenzíven. A héten lesz teszt és nőgyógyász. Reménykedem benne, h nem baba vagy ilyesmi, mert nem vagyok erre lelkileg felkészülve. Remélhetőleg menzesz volt és nem a durvább sex miatt, mert nem hiszem, h ilyen vérzést produkálna. Véleményetek?
2012. nov. 20. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!