Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi időre elég egy doboz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időre elég egy doboz fogamzásgátló? 15 évesnek felír a nőgyógyász? És mennyi idő alatt készül el a vizsgálattal a nőgyógyász ami alapján felírja a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

2012. okt. 24. 21:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Az az orvos aki 1l éves lánynak felirja za hülye amugy én nem hiszem hogy felirja mert fitala vagy ezek meg ha nem tudod akkor szét zuzzák a hormonháztartásod . Ja és a vizsgálat vérvétel meg néhány kérdés. használj gumit 15 évesen ne gyógyszert vagy ami ennél is jobb aszpirint a térd közé szoritva . tuti a legjobb
2012. okt. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
mielött acdarkodás lenne az elején félreütöttem 11 helyett 15
2012. okt. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Furena


nem tévedtél sokat, Nagy-Britanniában pl. már 11-12 éveseknek is felírják... :/

2012. okt. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Miért nem jöhet szóba az óvszer?
2012. okt. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Beteg egy világot élünk.... 11 12 évesen az ember lánya mégy gyerek... és hogy jutottunk odáig hogy a mai felöttek olyan lányokat / fiukat nevelnek hogy semmi erkölcsi tartás nem szorult beléjük ... nem azért én sem vagyok szent de a 15 éves lányommal aki fogamzásgátlót akar azzal bizony eldumálnék egy kicsit
2012. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Hogy jönnek ide a 11-12 évesek?
2012. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Nem csak 3 havi van, lehet felírni egy havit is és kb. 20 perc a vizsgálat, nem fáj de kellemetlen kicsit!
2012. okt. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Egy hónap múlva 16 vagyok. Meg szerintem nem a kor a fontos. Szerintem fejben kell először felfogni. Én szeretem a barátomat és már lassan 2éve vagyunk együtt. Vártunk egy teljes évet addig hogy először lefeküdjünk. Szerintem ezzel nincs baj. A csökkentett hormon tartalmú fogamzásgátlók nem borítják úgy fel egy nő hormonháztartását. Azért nem jó a gumi mert a páromnak dörzsöli pedig próbáltunk már sok fajtát, hogy neki jó legyen. Nyilván az se jó ha nagy rá így nem akarunk kockáztatni.
2012. okt. 25. 23:07
 19/22 anonim ***** válasza:
a kor nem azért fontos, mert irigyek vagyunk, hogy fiatal vagy. hanem azért, mert még jócskán fejlődésben van a szervezeted, és még az alacsony hormontartalmú bogyók is fel tudják borítani azt az egyensúlyt, ami még ki sem alakult teljesen. plusz annak nem lesz jó vége, hogy már 16 évesen elkezded mérgezni a szervezeted... de hát te tudod.
2012. okt. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
18 évesen kezdtem el szedni az alacsony hormontartalmú fogamzásgátlót. Hát jól megjártam vele! Amióta abbahagytam meg se jött, szedés alatt folyton fájt a hasam, nem kívántam a szexet. Én biztos nem szedném újra, ha megint 18 lehetnék!
2012. okt. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!