Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális, hogy félek nőgyógyás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy félek nőgyógyászhoz menni?

Figyelt kérdés

Rendszeresen élek nemi életet a barátommal, éppen ezért ideje lenne elmenni a nőgyógyászhoz havonta szűrésre, és fogamzásgátlót is szeretnék felíratni. Normális dolog, hogy valamiért (nem tudom, hogy miért) félek elmenni a nőgyógyászhoz? Kérlek, ne bunkó válaszokat írjatok! Köszi!

17/L



2012. aug. 3. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem normális, mert semmi félni valód nincs, nem fáj, az orvos meg csak egy embert, pácienst lát benned, nem gondol rólad semmit.

Ne sértődj meg, ha ezt írom: aki a szexhez elég felnőttnek érzi magát, az elég felnőtt ahhoz is, hogy elmenjen orvoshoz (és nem kell például anyucinak sem kísérni)

2012. aug. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
orvoshoz senki se szeret menni(kivéve engem, mert én imádom a rendelőnek az illatát). nőgyógyászt meg pláne nem szeretik az emberek. de előbb-utóbb túl kell lenned rajta és utána meg röhögni fogsz magadon, hogy komolyan ettől féltem?
2012. aug. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor ezt a kérdést ne ide tedd fel! Hanem az egészsége rovatba, ha normál válaszokat szeretnél.

Az első a legrosszabb, persze mindig parázik tőle az ember, mert nem egy kellemes élmény, de a saját érdekedben jobb túl lenni rajta, aztán legalább nem fogsz azon rágódni, hogy félsz elmenni.

2012. aug. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 3. 14:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Az jo otlet, hogy f.gátlot iratsz fel, de milyen szurésre akarsz járni havonta? Fiatal vagy, egészséges, nem kell havonta szurésre járni. En is utálom a nogyogyászt, olyan kiszolgáltatottnak érzem ott magam. Mikor terhes voltam, majd meg utott a guta, amikor minden honapban matatott a doki :) Olyan zavarban voltam, de a kicsi érdekében mindent.
2012. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A félelem az túlzás, de én se szeretek urológushoz menni. Aki nekem benyúl, annak én is! :-) De ott még nem vizsgált meg csak, csak úgy megmogyorózott a virsliujjaival, hogy fél napid sajgott utána. Amúgy a barátnőm se repes a boldogságtól, amikor mennie kell a nőgyógyászhoz. Szóval nem vagy egyedül a viszolygással, mert nem pozitív élmények ezek.

De a havi szűrést én is soknak találom, ha nincs bajod.

2012. aug. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat, talán most már kevésbé fogok aggódni.
2012. aug. 3. 17:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem kell havonta menni szűrésre, elég fél évente.


Nem kell félned sem, hiszen ugyanolyan orvos, mint pl a fogorvos. A munkáját végzi, nem a nemi szervedre kíváncsi, és kibeszélni sem fognak.

2012. aug. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. aug. 4. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!