Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi időre elég egy doboz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időre elég egy doboz fogamzásgátló? 15 évesnek felír a nőgyógyász? És mennyi idő alatt készül el a vizsgálattal a nőgyógyász ami alapján felírja a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

2012. okt. 24. 21:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hát 15 évesnek azért kétlem, hogy felírná....
2012. okt. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
decemberber elején leszek 16
2012. okt. 24. 21:49
 3/22 A kérdező kommentje:
Mármint december*
2012. okt. 24. 21:49
 4/22 Hanariko ***** válasza:
általában 3 hónapos adagokat szoktak fölírni, és ha egy csöpp józanész van az orvosban, neked nem írja föl. Ez most nem bántás, de nem is tudod balójában mit szedsz, hogy mi van abbban... (én se tudom, nem azért mondom)
2012. okt. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább írja fel. Egy abortusz rosszabb. És lehet nem tudom a gyógyszer összetevőit, de az se jobb ha abortuszom lesz és egy életen át megvisel. Nem vettem bántásnak, értem mire gondolsz de nekem ez logikusabb.
2012. okt. 24. 22:13
 6/22 anonim ***** válasza:
már 15 évesnek is felírja (sajnos). 3 hónapos egy doboz, a vizsgálat maga kb 15 perc.
2012. okt. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
És valaki tudja, hogy mennyi idő alatt lesz kész az eredmény?
2012. okt. 24. 22:56
 8/22 Hanariko ***** válasza:
óvszer szóba se jön? csak gyógyszer vagy abortusz?
2012. okt. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Én sem értem, de sajnos biztos felírják egy 15 évesnek akinek fejlődésben van a szervezete.

Ha megfelelően használod az óvszer is biztonságos.

A vizsgálat kb 15 perc, jobb helyeken kell vér eredmény plusz van hüvelyi ultrahang ill. méhnyakrákszűrés. Kicsit kellemetlen, de nem fáj.

Egy doboz 3 hónapra elég és kb 7 000 Ft-ba kerülnek az újabb fajták.

2012. okt. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal fejlődő szervezet vagy, erre te tönkreb*asznád a ciklusod csinálnál egy mesterséges menstruációt mivel ilyen korán kezded kockáztatnád hogy az abbahagyása után egyáltalán ne jöjjön meg többször... Anyukád mit szól hozzá? Engem úgy neveltek hogy a szex nem 15 éves kislányoknak való. És nagyon boldog vagyok 18 évesen is az aktuális párommal akivel talán a közeljövőben egymáséi leszünk...

Ha nagylány vagy a szexhez légy felelősségteljes, de inkább gumival védekezz. Ha a kedves párodnak ez derogál akkor meg dobd ki a pi*csába.

2012. okt. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!