Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kimaradt 2 napi bogyó, mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimaradt 2 napi bogyó, mikor vegyem be?

Figyelt kérdés
Már a levél végén tartok, a mait bevettem , holnapra van a szünet előtti utolsó szem. De a péntekit meg a szomatit nem vettem be , azzal mit csináljak? Vegyem be maival együtt???
2009. júl. 26. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:

semmiképp se vedd be! ez van a betegtájékoztatón is! kiegészítő védekezés kell ha jól tudom 2hétig, de okosabbat tudnék mondani h elmondanád h milyen gyógyszert szedsz!

19/L

2009. júl. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

yasminelle-t

a mait bevettem meg a tegnapit is ma mert úgy tudom hogy az még nem gáz. Csak a haramadikkal mi legyen?

2009. júl. 26. 22:14
 3/7 anonim ***** válasza:

első vagyok: [link]

na de neked a lényeg a következő:


Több filmtablettáról felejtkezett el egy csomagban

Forduljon orvosához!

Igen

1. hét Élt nemi életet a gyógyszer kihagyását megelőző héten?

Nem

- vegye be a kimaradt tablettát- 7 napon keresztül alkalmazzon kiegészítő fogamzásgátló módszereket (óvszert) és- rendben szedje be a csomag tartalmát

Csupán 1 tablettát felejtett el bevenni(12 óránál hosszabb ideje) 2. hét

- vegye be a kimaradt tablettát és- rendben szedje be a csomag tartalmát

- vegye be a kimaradt tablettát és- rendben szedje be a csomag tartalmát- ne tartson gyógyszerszünetet, hanem- folytassa a következő csomaggal

3. hét

vagy

- hagyja abba a megkezdett csomag szedését- tartson (a késedelmet is beszámítva legfeljebb 7 nap) gyógyszerszünetet- folytassa a következő csomaggal

2009. júl. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok: tehát ha jól értelmeztem akkor ne vedd be, tarts 7nap szünetet! azt nem írta h kell-e kiegészítő védekezés, de a helyedben én használnék kb 2hétig!

Remélem segítettem! 19/L

2009. júl. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Rendes vagy hogy így utánanéztél nekem! kösz
2009. júl. 26. 23:58
 6/7 anonim ***** válasza:
ne vedd be. inkább figyelj rá oda!!!! ha nem rendesen használják akkor nem is véd rendesen!! és akkor csodálkoznak hogy teherbe esnek gyógyszer mellett...
2009. júl. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én már 4 éve szedek tabit és soha nem fordult elő hogy kimaradt volna. Most a vőlegényem külföldön van júniusban ment ki és csak augusztus közepén jön majd haza . Ezért nem vagyok olyan veszélyben hogy teherbeeshetek. Csak a szervezetemnek sem akarok rosszat mert elég érzékeny vagyok. Elutaztam hétvégére és itthon maradt. Ezért maradt ki a pénteki meg a szombati. De a tegnapival bevettem a szombatit is a péntekivel nem tudom mi legyen. Ma szedem be az utolsót aztán gyógyszerszünet következik, remélem normálisan fog megjönni. Igazából erre lettem volna kíváncsi.
2009. júl. 27. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!