Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek miért érzem ezt?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért érzem ezt? Nektek szokott ilyen lenni? Lehet hogy vicces lesz a kérdés. Bövebben lent.

Figyelt kérdés
A hasamban olyan mintha mozogna valami nem nagyon érzem csak picit néha. És mintha ott is szív dobogna már 2 napja érzem néha. Ja és terhes nem vagyok, tesztet csináltam és negativ lett. És egyébként is gyógyszert szedek. Szerintetek mit érezhetek? Nektek volt már ilyen? Légyszi csak normális válaszokat adjatok!
2012. júl. 21. 20:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
2012. júl. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
eggyátalán nem vicces kérdés szerintem nagyon is jó hogy feltetted , énis éreztem ezt kb 1 hete a bal hasfalamnál olyan érzésem volt mintha dobogna valami mint és éreztem hogy van ott valami de nemtudom mi az ott .
2012. aug. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!