Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm totál féltékeny a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm totál féltékeny a semmire! Ez már szinte vicces. Most nem tudom, mit csinálhatnék vele? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok. Fodrászként végeztem tavaly. Azóta egy szalonban dolgozom, ahol csak pasik vagyunk, és a legnagyobb vendégkör nő.3,5 éve vagyok már a barátnőmmel, és ez csak most jött ki rajta, mióta ott melózom. Szóval...kb 4-5 ször bejön egy nap ellenőrizni, hogy éppen mit csinálok. Amikor tegyük fel egy csajjal dumálok, látom, hogy figyel, és közben a szemeivel ki tudna nyírni engem is, meg a csajt is...Aztán amikor este átmegyek hozzá, egész este csak a veszekedés megy, mert hogy én biztos osztogatom a telefonszámomat, meg az msn-címemet mint a cukorkát...meg egyből dúdolgatja a nászindulót, biztos megcsalom velük...már nagyon tudom unni, eddig valahogy toleráltam, meg elengedtem a fülem mellett, de most már egyre jobban zavar...és nem csak engem! Szeretem, szóval nem akarom elhagyni, de hogy adhatnám tudtára, hogy gyerekesen, viccesen viselkedik?

Előre is köszi!


2010. máj. 18. 18:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
kezd el te is hasonlóan gyanúsítgatni, aztán mikor kiborul, mond neki hogy ő is így szokott viselkedni ;)
2010. máj. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Hát én összevesznék vele. Gondolom szóltál párszor szépen. Tuti megmondanám, hogy elhagyom,ha nem fejezi be az alaptalan hisztijeit. Jobb, ha idejében megbeszélitek ezt mert később csak rosszabb lesz. Ezt nőként mondom neked.
2010. máj. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Mondtam én már neki mindent...

Viccesen, akkora pofont kap legközelebb hogy oda is becsönget ahol még csak az alapot ássák...nevetett aztán elment...persze soha nem ütném meg...De már nem hat rá semmi!

2010. máj. 18. 18:38
 4/24 anonim ***** válasza:

ez egy jó tipp amit előttem írtak, csak vigyázz nehogy ő kapásból rosszabbul viselje mint te....:S

de én azt akartam javasolni, h ülj le vele beszélni és mond el ha nem hagyja abba akkor vége lesz mert te már unod, ha nem ért a szép szóból kérj szünetet, hidd el tapasztalat, h be fog szar...ni :) és abba fogja hagyni, csak kérdés mennyi időre...

2010. máj. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

"Oda is becsönget, ahol az alapot ássák" :DDDDDDDDDD


Egyébként nemhogy örülne, hogy van munkád, ez ritka kincs a mai világban. Tényleg nevetséges a viselkedése, én azon csodálkozom, hogy még nem vágtad ki. Velem ezt maximum 3-szor játszhatná el egy hapsi, utána viszontlátás lenne az biztos.

2010. máj. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Totál kikészít, de ha nem szeretném már kitettem volna a szűrit:D

Most áááááááá.

2010. máj. 18. 18:47
 7/24 anonim ***** válasza:
Mondtad már neki egyébként, hogy szakítasz vele, ha nem fejezi be?
2010. máj. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Mondtam...pont a pofonos előtt..

Aztán utána kb majdnem minden nap...amikor bejött ellenőrizni...Sőt, ma is mondtam neki, és át se mentem, habár ma szabadnapos vagyok...

2010. máj. 18. 18:52
 9/24 anonim ***** válasza:
Hát, akkor mondd mérgesebben :D Szóval nem ordítva, de azért látszódjon rajtad, hogy nem örülsz a viselkedésének. Nem tudom mennyire vagy érzelgős típus, de esetleg ha sírnál előtte az is bejöhet. Ha minden másodpercben elbőgöd magad, akkor inkább felejtsd el, de ha nem vagy egy érzékeny típus, akkor próbáld ki :) Olyan bűntudata lesz, hogy nem győz majd bocsánatot kérni :) 21/N
2010. máj. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ha ez tényleg így van, akkor nincs más megoldás... jó neked leragadni egy sza..r kapcsolatban és pazarolni rá az időd, ha kikészít.. ez nem normális... muszáj lesz szakítanod... sajnálom, de az elválás sosem volt könnyű...hidd el jobb lesz... VAGY MOND MEG NEKI SZEMÉLYESEN H MOST SZÉPEN SZIVI NINCS EGY HÉTIG TALI, ADDIG NE KERESSEN.... már írtam amúgy ide, de ez így nem jó............ áááá... megörűlnék...
2010. máj. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!