Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm totál féltékeny a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm totál féltékeny a semmire! Ez már szinte vicces. Most nem tudom, mit csinálhatnék vele? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok. Fodrászként végeztem tavaly. Azóta egy szalonban dolgozom, ahol csak pasik vagyunk, és a legnagyobb vendégkör nő.3,5 éve vagyok már a barátnőmmel, és ez csak most jött ki rajta, mióta ott melózom. Szóval...kb 4-5 ször bejön egy nap ellenőrizni, hogy éppen mit csinálok. Amikor tegyük fel egy csajjal dumálok, látom, hogy figyel, és közben a szemeivel ki tudna nyírni engem is, meg a csajt is...Aztán amikor este átmegyek hozzá, egész este csak a veszekedés megy, mert hogy én biztos osztogatom a telefonszámomat, meg az msn-címemet mint a cukorkát...meg egyből dúdolgatja a nászindulót, biztos megcsalom velük...már nagyon tudom unni, eddig valahogy toleráltam, meg elengedtem a fülem mellett, de most már egyre jobban zavar...és nem csak engem! Szeretem, szóval nem akarom elhagyni, de hogy adhatnám tudtára, hogy gyerekesen, viccesen viselkedik?

Előre is köszi!


2010. máj. 18. 18:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ha direkt nem mész át hozzá meg nem veszed fel a telefont neki akkor csak méginkább megerősíted a gyanuját.Hidd el még véletlen sem azt fogja ebből leszűrni, hogy most mérges vagy rá, hanem azt, hogy igaza volt.Egy normális gondolkodású lány természetesen az előbbire gondolna, de mivel nálad a lány elvileg ok nélkül vált ilyenné egyértelmű, hogy a második azaz a neki volt igaza valóban megcsalod reakció fog életbe lépni.Az meg, hogy játszd el előtte a hattyú halálát a sírással, hááát...nem tudom.Ha nem jól sül el és látja majd rajtad, hogy kamu az életbe többet nem fog hinni neked.Lehetséges, hogy akaratlanul hanyagoltad mostanában őt akármilyen módon, közösprogram, hívások, üzenetek vagy akár szex. Véleményem szerint éreztesd vele, hogy fontos neked, szereted és nem csalnád meg. Tiszteled őt és ezt te is elvárod, szóval ne gyanusítgasson alaptalanul.

21/Leányzó

2010. máj. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"Utálom ezeket a beszéljétek meg tanácsokat."


Én meg azt utálom amikor valaki belepof...áz a másik véleményébe... ez egy olyan oldal ahol kül. típusú emberek(mivel nem lehet mki ugyanolyan) írnak véleményt egy adott válaszra... könyörgöm, csak lehet az ember lányának saját véleménye anélkül, hogy a másik ember lefikázná, hogy ez rossz az rossz amit írsz....kérdeztek.. mi megpróbáltunk válaszolni és tanácsot adni, a környezetedtől is ezt várod el, h mindig mki egyet értsen veled és ha nem már fikázol??? ezt útálom magyaro.-ban, semmi mást nem tudtok, csak a másik embert szapulni, kiosztani és bunkózni mértéktelen módón.... ám 3. és 7. válaszadó voltam

20L

2010. máj. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
A barátnőd inkább kisebbrendűségi komplexusosnak tűnik, nem a semmire féltékeny, hanem a sok szép csajra, akit a melóhelyen látsz... látod, ha Te is meleg lennél, mint minden rendes férfi fodrász, nem lenne ilyen problémád :D
2010. máj. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Hát:D

Sajnos nem bukom a hímneműekre, szóval:D

2010. máj. 19. 16:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!