Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm totál féltékeny a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm totál féltékeny a semmire! Ez már szinte vicces. Most nem tudom, mit csinálhatnék vele? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok. Fodrászként végeztem tavaly. Azóta egy szalonban dolgozom, ahol csak pasik vagyunk, és a legnagyobb vendégkör nő.3,5 éve vagyok már a barátnőmmel, és ez csak most jött ki rajta, mióta ott melózom. Szóval...kb 4-5 ször bejön egy nap ellenőrizni, hogy éppen mit csinálok. Amikor tegyük fel egy csajjal dumálok, látom, hogy figyel, és közben a szemeivel ki tudna nyírni engem is, meg a csajt is...Aztán amikor este átmegyek hozzá, egész este csak a veszekedés megy, mert hogy én biztos osztogatom a telefonszámomat, meg az msn-címemet mint a cukorkát...meg egyből dúdolgatja a nászindulót, biztos megcsalom velük...már nagyon tudom unni, eddig valahogy toleráltam, meg elengedtem a fülem mellett, de most már egyre jobban zavar...és nem csak engem! Szeretem, szóval nem akarom elhagyni, de hogy adhatnám tudtára, hogy gyerekesen, viccesen viselkedik?

Előre is köszi!


2010. máj. 18. 18:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
aki a játszmázást jónak tartja annak gratulálok! szerintem megkéne vele beszélni. aztán lesz ahogy lesz, de ezt nem lehet így bírni 1 kapcsolatban. szerintem...
2010. máj. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Utálom ezeket a beszéljétek meg tanácsokat. Könyörgöm, leírta szegény srác százszor, hogy HIÁBA BESZÉL VELE! Valószínűleg az ő tudatáig is eljutott, hogy meg kell beszélni, akkor nem írna ide.
2010. máj. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Ezért nem mentem ma át...

Este se megyek...Ma csak reggel beszéltem vele, azóta keresett, de semmi kedvem nem volt beszámolni arról hogy hol vagyok, úgy sem hinné el...

Majd ma véletlen nem fog elérni, aztán...lehet eljut a tudatáig, hogy nem teljesen normális, vagy én már nem tudom!

Köszönöm a válaszokat!

2010. máj. 18. 19:03
 14/24 anonim ***** válasza:
Hívd oda, hogy beszélgessetek hármasban. Őrizzen pár napig folyamatosan, majd csak megunja.
2010. máj. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nem fog eljutni, mert azt fogja hinni nőzöl és a büdös életbe ki nem magyarázod magad :) Tudod, ha egy nő valamit a fejébe vesz, akkor már csak azért sem felejti el, mert égő lenne. Azt, hogy miért vette a fejébe ezt, csak ő tudja, néha előfordul, de ez már tényleg tarthatatlan nálatok. Mondom, inkább sírj, ha bűntudatot keltesz, akkor be fogja fejezni :)
2010. máj. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nem vagyok az az érzelgős...

Előtte még soha nem sírtam...és lehet nem is tudnék, de ha nem lesz más választás...

Á már csak tudom rendezni, mert ez nem állapot!

2010. máj. 18. 19:17
 17/24 anonim ***** válasza:
Na pont ez a jó, ha soha nem bőgtél előtte, akkor tényleg hiteles lesz, mert érted, ha minden másodpercben bőgnél, úgy már megszokott dolog lenne. A férfiak is tudnak színészkedni :D Azért vicces lehet ezt gyakorolni :D
2010. máj. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Na majd akkor mestert faragok magamból:D
2010. máj. 18. 19:24
 19/24 anonim ***** válasza:
Úgy megnézném :DDD Francba :DDDD
2010. máj. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Én nem nyugtatgatnám a helyedben, ráhagynám.
2010. máj. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!