Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek miért érzem ezt?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért érzem ezt? Nektek szokott ilyen lenni? Lehet hogy vicces lesz a kérdés. Bövebben lent.

Figyelt kérdés
A hasamban olyan mintha mozogna valami nem nagyon érzem csak picit néha. És mintha ott is szív dobogna már 2 napja érzem néha. Ja és terhes nem vagyok, tesztet csináltam és negativ lett. És egyébként is gyógyszert szedek. Szerintetek mit érezhetek? Nektek volt már ilyen? Légyszi csak normális válaszokat adjatok!
2012. júl. 21. 20:38
1 2 3
 1/22 AvernusTriad ***** válasza:
Ez az ellen ripley-szindróma.
2012. júl. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
a mocorgás oka szerintem a beleid. a szívdobogás-érzés fura, de az talán megmagyarázza, hogy egy elég nagy ér fut ott. nézd meg a hasadat, néha lehet látni, ahogy lüktet.
2012. júl. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
A saját szivem dobogását szoktam érezni, mikor teljesen mozdulatlan vagyok. De egyszer olyan volt mintha a hasamnál lenne. Egyébként én is bélmozgásra gyanakodtam!
2012. júl. 21. 20:48
 4/22 AvernusTriad ***** válasza:
A szívdobogást sok testrészen lehet érezni, ha nyugton vagy és figyeled.
2012. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

AvernusTriad: az elsőtől majdnem kiköptem a kakaót...:)

Kripli.

2012. júl. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 AvernusTriad ***** válasza:
Már aztr hittem, hogy senki se látta ;)
2012. júl. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
goa'uld van benned
2012. júl. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem ellen riply hanem Alien Riply :D))) Így nagyobbat szól :D)
2012. júl. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ugyan már, kedves 7-es, azt nem írta, hogy a szeme is fel szokott villanni és mutál a hangja...:)
2012. júl. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
bélféreg
2012. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!