Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm tényleg ennyire hülye? Vagy csak rossz napja lehetett? Vicces. Bővebben lent!

Figyelt kérdés
22 vagyok. 3 éve vagyok a barátnőmmel...Valamelyik nap átmentem hozzá. és vittem neki egy csokor virágot is. Amitől neki állt kiabálni és sírni, hogy én biztos hogy megcsaltam, mert amúgy nem szoktam neki virágot vinni. Egyszer csaltam már meg, még nagyon a kapcsolat elején, de akkor nem kapott virágot, szóval, most nem tudom mi volt ez a kitörés tőle..Csak meg akartam lepni, meg el akartam vinni vacsizni, amiből nem lett semmi, mert amikor átadtam a virágot akkor tört ki...Aztán inkább haza is mentem,mert rá háromnegyed órára is ott hisztizett, meg hajtogatta, hogy megcsaltam...most ilyenkor mit csináljak? Kerestem azóta, de fel sem veszi a telefont. Ennyire bolond hogy lehet?
2010. máj. 10. 17:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
54%
Uhh,szegény Te. Elég fura csaj lehet.
2010. máj. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
Jaj, de édes. Biztos egy kis havibaj beütött.
2010. máj. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
8%

hagyd ott, hülye hisztis pics@!


15/L

2010. máj. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
40%
Fusss! Menekülj!
2010. máj. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
61%
a csak önbizalma nincs rendben meg valószínűleg a ti kapcsolatotokban is lehet vmi probléma, ami miatt ilyen. beszéljétek meg, h mi lehet az a csaj meg hozza helyre az önbizalmát ha kell pszichológus segítségével.
2010. máj. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
75%
huh szegény.nem lehet,hogy valaki bekavart?
2010. máj. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

hány éves a barátnőd? :S

mond meg neki, ha nem veszi a telefont, akkor IRJ SMS-t, vagy pedig MENJ EL HOZZÁ és beszéld meg vele sürgősen, hogy ha nem hagyja, hogy elmond az igazságot, akkor csak magának árt ezzel és okoz fájdalmat, mert a semmiért hisztizik és sir. Szar érzés lehet azt hinni, ha szeret, hogy megcsaltad, tehát tisztázzátok azonnal! légy vele nagyon kedves és mond meg neki, hogy szeretted volna feldobni a napotokat egykis kedvességgel :) nem kell mindig a rosszra gondolni.

15/L :)

2010. máj. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

De ilyen még soha nem volt vele:D

Nem tudom mi baja lehetett...

De...érdekes, mindenesetre...

2010. máj. 10. 17:08
 9/26 A kérdező kommentje:
18 éves.
2010. máj. 10. 17:08
 10/26 anonim ***** válasza:
54%

egyszer láttam egy filmben hogy a pasi megcsalta a barátnőjét és hogy könnyítsen a lelkén virágot vitt neki, amit amúgy sose. lehet onnan vette. vagy csak szimplán gyökér, van ilyen...

19/l

2010. máj. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!