Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg rossz lehetett az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg rossz lehetett az első randink?

Figyelt kérdés
Én 16 éves fiú vagyok, alány meg 20 éves.Msn-en elmondtuk egymásnak h tetszünk egymásnak és hajanlokig van közös témánk.Elhívtam egy randira és el is jött.Busszal mentünk,ahol már kínos volt,mert nem tudtunk egymáshoz szólni.Moziban elvoltunk utána meg kávézóba mentünk ahol sokszor volt olyan hogy csak néztem lefele és kavargattam a kávémat és nem tudtam semmitse szólni.néha egy témáról beszélttünk,de aztán megint csönd részemről.. a lány meg csak folyton engem nézett.hazafele a buszon már nem voltam olyan feszült és szinte végig beszéltünk.. a lány azt mondta h ahhoz képest h először randiztam jó voltam, de nem akakrom neki elhinni.. Megbeszéltük h még találkozunk.. Szal nekem nagyon rossz volt az első randim,de vajon neki is az lehett?(egyébként sokszor mosolyogtunk egymásra) köszi a válaszokat
2008. dec. 29. 02:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem lehetett annyira rossz.Én lány vagyok és az első randimon én is nagyon meg voltam ilyedve,és alig szoltam a barátomhoz.De utána többször találkoztunk és egyre jobban megszoktuk egymást.Ez a mozi,és utána kávézó sem hangzik rosszul,főleg hogy tetszetek egymásnak.Nincs ebben semmi gáz,de ha még mindig furán érzed magad akkor szerintem találkozzatok még 1x 2x és talán változik a véleményed.
2008. dec. 29. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha megbeszéltétek, hogy még találkoztok, akkor nem lehetett olyan rossz. :)

Egyébként ne görcsölj, ő is emberből van és szerintem ő is izgult azért.

2008. dec. 29. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok (22/ffi) Kell legalább egy hét, mire felengedek. Eddig nem volt belőle különösebb gondom, mindketten megértették.

Első barátnőmmel 3 órát sétáltunk kb elsőnek, nem is emlékszek, hogy beszéltem volna (azért azt megmondtam neki, hogy amíg nem ismerek valakit eléggé, addig sajnos ilyen vagyok). Kivárta ;) 3,5 év kapcsolat következett


Második bnőmnél már nem volt ilyen szörnyű a helyzet, de mellette sem beszéltem sokat. Ő is türelmes volt, 1,5 éve vagyunk együtt.

2008. dec. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 General ***** válasza:
Ha rossz lett volna a randid akkor nem mondta volna h jo volt. Akkor valszeg nem mondott volna semmit, csak otthon a barátnőjének. Az első randin sztem az a lényeg, hogy ne görcsölj(ez ugyanúgy randi neki is, és ha elfogadta a meghívást, akkor már tetszel neki), miközben beszélsz nézz a szemébe, mosolyogj rá és figyelj arra amit mond. És sztem legközelebb a mozi maradhatna a 2. randira...;)
2008. dec. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy üveg Chivas Regal előtte és... ;)
2008. dec. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!