Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rossz első "randi" után lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz első "randi" után lehet még valami?

Figyelt kérdés

Igazából nem biztos,hogy randi volt,azért találkoztunk,hogy egy kicsit jobban megismerjük egymást...Találkoztunk,1 órát elbeszélgettünk,fagyiztunk,de én úgy érzem,hogy nagyon béna voltam.:( Legalábbis abból a szempontból biztos,hogy keveset beszéltem,de én nagyon élveztem az ő társaságát.Elválásnál monta,hogy majd még összefutunk,de lehet ebből még valami?:(

Előre is köszi a válaszokat

19/F


2009. ápr. 21. 17:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért randiznak az emberek, hogy jobban megismerjék a másikat, szóval szerintem randi volt az:)

Kérdezz rá, hogy találkozna-e még veled.:)

2. randin add magad, ne akarj görcsösen jópofi lenni, ezt a nők valahogy megérzik.:D

2009. ápr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Nem Te vagy a srác aki a napokban írt, h 22 éves csajjal szeretne randizni és, hogy mit kellene csinálnia?

2009. ápr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Először gyakran egy jó - egy rossz. Csak találkozgatni kell. Valószínű ő is béna volt.

Mi is így kezdtük és imádjuk egymást.

2009. ápr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%
SMS-ben javíthatsz. Akkor küldd el, mikor érzed, hogy rád gondol!
2009. ápr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszi első válaszoló!:)Mondhatni eléggé ideges voltam elötte,közben azért megnyugodtam csak olyan béna voltam úgy érzem...Próbálok nem görcsölni,csak attól félek már most elrontottam.:(

2. válaszoló: Nem,nem én vagyok!

3. válaszoló: Én csak magamat láttam bénának igazából,ő hihetetlen aranyos volt.:)

4.válaszolónak...Még nincs meg a száma,msnen szoktam vele beszélni. :$

Köszi az eddigi válaszokat!

2009. ápr. 21. 17:43
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Első randin szinte mindenki az! Ne aggódj, a 2.-on pedig tényleg add önmagad :)

Sok sikert

Nina

2009. ápr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg jó az SMS módszer, egyik haverom is pont így jött össze mostani barátnőjével. Több mint egy éve együtt vannak.
2009. ápr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet. Ezen nem kell görcsölni.:) Ha azt mondta, hogy "még összefutunk", akkor tuti, hogy élvezte, vagy többet akar tőled.(: És nem az első randitól függ, hogy milyen vagy.
2009. ápr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát ez kicsit megnyugtatott,hogy elsőn mindenki az...:S Második biztosan könnyebb lesz,mert (lehet,hogy hülyén hangzik) ennyire utoljára az érettségi elött izgultam.
2009. ápr. 21. 17:46
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

második válaszoló vagyok! ne haragudj de Ő pedig pont az első randi előtt kért jótanácsokat, hogy mit kellene tennie, hogy jól süljön el, és úgy gondoltam, hogy már megvolt a randi :P egyébként a lányok szeretik ha a fiú magabiztos az első randin de az nem gond, hogy nem beszéltél sokat! én magamból kiindulva tudom, hogy a lányok szeretnek sokat beszélni és élvezik ha a fiú érdeklődően hallgatja őket :D (vagy legalábbis úgy tesz:P) nekem például egyszer nagyon rosszul esett az egy randin, hogy a srác szinte nem is volt kíváncsi arra amit mondok ... :( eléggé kellemetlenül éreztem magam. egyébként volt már rá példa, hogy énis bénácska voltam az első randin ahhoz képest már másnap írt a srác, hogy nah mikor lesz legközelebb tali?:P szval sztem ne légy zavarban a köv. randin! Légy önmagad, magabiztos, figyelmes és aranyos! :)

Sok sikert! :)

2009. ápr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!