Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rossz első "randi" után lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz első "randi" után lehet még valami?

Figyelt kérdés

Igazából nem biztos,hogy randi volt,azért találkoztunk,hogy egy kicsit jobban megismerjük egymást...Találkoztunk,1 órát elbeszélgettünk,fagyiztunk,de én úgy érzem,hogy nagyon béna voltam.:( Legalábbis abból a szempontból biztos,hogy keveset beszéltem,de én nagyon élveztem az ő társaságát.Elválásnál monta,hogy majd még összefutunk,de lehet ebből még valami?:(

Előre is köszi a válaszokat

19/F


2009. ápr. 21. 17:33
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Semmi baj,nem haragszok,de nem én voltam az.Magabiztosság hiányzott belőlem az is hozzátartozik a nem sok beszédemhez.:( De én tényleg érdeklődve hallgattam,nagyon elbűvölő lány.:)Azért köszi a bíztatást,majd kíváncsi leszek tényleg akar e még talizni.:(

Köszi az eddigi válaszokat is!

2009. ápr. 21. 17:56
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt mondtam hogy te bénának láttad, hanem hogy most otthon emészti magát, hogy te olyan aranyos voltál, ő meg milyen béna volt..:)

Egy kicsit egy fiú harcolhat is egy lányért különben..

2009. ápr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Tanácsadó könyvek szerint, az a helyes, a kapcsolatot nézve, ha az első randikon (első hónapban pl.) a nő beszél többet. Akkor előre felé megy a dolog :)

(John Gray:Mars és Vénusz párkeresőben)

2009. ápr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Én ugyanezt teszem,emésztem magam.:D Én harcolnék érte,de még elég kezdő vagyok,nincs sok tapasztalatom. :\

Köszi ismét a válaszokat!

2009. ápr. 21. 18:06
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj,ha úgy érzed,legalább te randizol,nem úgy,mint akik csak egyedül bánkódnak;)Majd írj ide,ha van vmi fejlemény,mert én kíváncsi vok a továbbiakra:D Előre is köszi:P További szép napot!!
2009. ápr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
lényeg h ne görcsölj, a csajok ösztönösen észreveszik az ilyet :)
2009. ápr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Rendben,ha valami van,majd írok,örülök,hogy ennyire érdekel!:)...Mondani könnyű,hogy ne görcsöljek,még annyira nem megy.De valahol el kell kezdeni!:S
2009. ápr. 21. 21:40
 18/18 A kérdező kommentje:
Bakker,azóta sem tudtam vele beszélni,tiszta ideg vagyok...:'(
2009. ápr. 26. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!