Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm tényleg ennyire hülye? Vagy csak rossz napja lehetett? Vicces. Bővebben lent!

Figyelt kérdés
22 vagyok. 3 éve vagyok a barátnőmmel...Valamelyik nap átmentem hozzá. és vittem neki egy csokor virágot is. Amitől neki állt kiabálni és sírni, hogy én biztos hogy megcsaltam, mert amúgy nem szoktam neki virágot vinni. Egyszer csaltam már meg, még nagyon a kapcsolat elején, de akkor nem kapott virágot, szóval, most nem tudom mi volt ez a kitörés tőle..Csak meg akartam lepni, meg el akartam vinni vacsizni, amiből nem lett semmi, mert amikor átadtam a virágot akkor tört ki...Aztán inkább haza is mentem,mert rá háromnegyed órára is ott hisztizett, meg hajtogatta, hogy megcsaltam...most ilyenkor mit csináljak? Kerestem azóta, de fel sem veszi a telefont. Ennyire bolond hogy lehet?
2010. máj. 10. 17:02
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Nem ismeri senki...

Amúgy erre már mást nem tudok mondani...Eddig semmi baja nem volt, most meg...Csak mert vettem neki virágot, és vacsizni akartam vinni...Semmi alapja nem volt, csak egy jó estét akartam, és azzal, hogy meg se hallgatott, csak mondta a magáét, szebbet nem nagyon tudok rá mondani.

2010. máj. 10. 18:05
 22/26 anonim ***** válasza:

bocsi,de erről nekem ez jut eszembe:D

[link]

2010. máj. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Na,nem csak mi vagyunk hülyék...

Amúgy nem olvasok ilyen oldalakat, lehet jobb is:D

2010. máj. 10. 18:17
 24/26 anonim ***** válasza:
Biztos menstruál...
2010. máj. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az egyik válaszolónak! Simán lehülyézed a kérdésben! Oké, hogy nem ismeri senki, ő meg nem olvassa, de akkor is basszus akit szeretek nem hülyézem le ismeretlen emberek előtt... szerintem nem tiszteled ezt a lányt és lehet ő ezt érzi is... plusz mint látod még nem dolgozta fel azt a régi megcsalást... kedves tőled, hogy akartál egy szép estét és vittél neki virágot, de nem feltétlenül csak ő a hülye a történtek miatt...
2010. máj. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Virágot vittél neki... figyelj mégis mit gondoltál, egy nőnek tudhatnád hogy egyből elkezd forogni az agya és kombinálni fog!
2010. máj. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!