Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek miért érzem ezt?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért érzem ezt? Nektek szokott ilyen lenni? Lehet hogy vicces lesz a kérdés. Bövebben lent.

Figyelt kérdés
A hasamban olyan mintha mozogna valami nem nagyon érzem csak picit néha. És mintha ott is szív dobogna már 2 napja érzem néha. Ja és terhes nem vagyok, tesztet csináltam és negativ lett. És egyébként is gyógyszert szedek. Szerintetek mit érezhetek? Nektek volt már ilyen? Légyszi csak normális válaszokat adjatok!
2012. júl. 21. 20:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Azért a kérdésre is válaszolnék: ha vékony alkatú vagy, a has középső részén (főleg fekve) jól érezhető a leszálló hasi aorta lüktetése, pulzációja, ami teljesen természetes.

Negatív lett a teszt eredménye? Ugye nem IQ teszt volt?:)

És milyen gyógyszert szedsz? Ugye nem a fogalmazásgátlóra gondolsz, mert én a gyerekhajtót nem nevezem gyógyszernek, hiszen nem betegségre szeded...de ez már az én szoc. problémám :)


Nah, tehát fel a fejjel, ez a kis hasi lüktetés nem tekinthető kórosnak. Ha ez sem nyugtat meg, kérj egy hasi ultrahang vizsgálatra beutalót a háziorvosodtól.

2012. júl. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

"Negatív lett a teszt eredménye? Ugye nem IQ teszt volt?:)"


Köszi neked ezt az üde estét!! :D)))))

2012. júl. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Kedves 11-es! Ha-ha halálra röhögtem magam a beszólásodon. Csak igy tovább!
2012. júl. 22. 10:21
 14/22 A kérdező kommentje:
Egyébként még a 11-esnek még megüzenném mivel az én kérdésemröl van szó, hogy azért a fogamzásgátló gyógyszerrel azért én nem viccelnék igy vagy talán az jobb lenne ha abortuszra mennék? És mi az hogy gyerekelhajtó? Ha valaki meg abortuszt csinál pontosan azért, mert nem védekezett akkor meg azért itélnétek el mi? Most akkor hogy is van ez?
2012. júl. 22. 10:40
 15/22 anonim ***** válasza:

Én nem viccelek az anticoncipienssel, csak nem szeretem, hogy nyakra-főre használják. Nem, nem lenne jobb az abortusz sem, de aki rendezett kapcsolatban él (és - ne vedd magadra - nem mással dug naponta-hetente), más módon is el tudja kerülni a nem kívánt gyermekáldást. Sajnos a mai fogyasztói világban mindent el kell adni, méghozzá jó pénzért, vonatkozik ez az efféle gyógyszerekre is. Azt nem feltétlenül kell tudnia a kedves fogyasztónak, hogy milyen kockázattal, veszélyekkel járnak a női szervezetre a kívülről bevitt plusz hormonok...Nem mérgeznek minket eléggé folyamatosan amúgy is (E-jelzésű adalékok, édesítőszerek, az antibiotikumos és hormonkezelt húsok, mezőgazdasági vegyszerek, klóros víz, stb....)? Nem megyek most ebbe bele, mert nincs annyi hely itt, hogy ezt kifejtsem (olyan helyen dolgozom, ahol nagy számban látom a szövődményes eseteket). És nem is ez volt a kérdés témája, arra már válaszoltam.


Hogy is van ez? Úgy, hogy átgondoltan kell élni az életünket és olyan (akár kombinált) módszert kell találni a nem kívánt gyermekáldás elkerülésére, ami nem károsítja a rendkívül érzékeny női szervezetet sem rövid, sem hosszú távon, mert ez saját jól felfogott érdeke (nem különben a születendő baba érdeke is). Ez az én magánvéleményem, nem kötelező egyetérteni vele. Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogyan cselekszik, de legalább tudjon arról, hogy minek mi lesz-lehet a következménye.

2012. júl. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Rendben megértettem. Sajnos nekem nincs más lehetőségem ilyen gyógyszert kell hogy szedjek, mi nem szeretjük az óvszert és nem dugok nyakra főre , rendezett kapcsolatom van. Én sem jókedvemböl szedem hanem azért hogy megvédjen én is tudom hogy rengeteg veszélye van de mégis eddig bevált. Egyébként rengetegen poénkodtak a kérdésemen is, és az IQ teszten is viccelödtél, ezért gondoltam hogy a gyerekelhajtást is viccnek szántad!
2012. júl. 22. 20:08
 17/22 anonim ***** válasza:

"...rengeteg veszélye van de mégis eddig bevált."


A "bevált" gondolom azt jelenti, hogy nem lett gyerek. Azt viszont senki nem mondhatja meg, hogy holnap, vagy 3 hónap múlva kapsz-e mondjuk trombózist?

Te tudod...Én meg száz évig szeretnék élni és eddig egyelőre sikerült :)

2012. júl. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Örülök neki hogy 100 évig akarsz élni mondjuk az 1 kicsit nehéz lesz, de hidd el nem én vagyok az egyetlen aki ilyet szed . És ha megengeded helyetted hadd döntsem már el hogy élem az életem az én bajom nem? A nőgyógyász egyébként spirált javasolt, de arra nem volt pénzem egyszerre kifizetni azt az összeget, igy sajnos ezért kellett ennél maradnom. Értsd meg nem tehetek mást, amúgy egyszer már szültem és nem szeretnék már gyereket.
2012. júl. 23. 08:38
 19/22 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy nem mindig érted a mondandómat, pedig próbáltam világosan, részletesen, érthetően fogalmazni, mégpedig ÉRTED és nem ELLENED. Felfortyantál, hogy nem dönthetsz? Én sehol nem mondtam, hogy nem hozhatsz döntést a magad ügyében, ennek bizonyítására hadd idézzek magamtól: "Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogyan cselekszik, de legalább tudjon arról, hogy minek mi lesz-lehet a következménye."

És igen, nem te vagy az egyetlen, aki szed ilyet és örülök, ha neked ettől nincs és remélhetőleg nem is lesz bajod. Nem mindenki ugyanúgy reagál ezekre a hormonokra, van, aki trombózist kap, van, aki daganatos beteg lesz és van, akinek semmi baja nem lesz. Pont úgy, mint ahogy tüdőrákot kaphat valaki a cigitől 40 évesen, pedig a nagypapa 95 éves koráig szívta oszt nem vót baja... Nem egyformán reagálunk a dolgokra, mondhatnám nem vagyunk egyféle anyagból.

Ha még mindig sértődöttséget érzel, sajnálom.

2012. júl. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
De értettem amit irsz , sajnálom ha értetlennek látszom vagy te annak hiszel. Mostmár arra kérlek, hogy hagyjuk abba ezt már ezerszer körbejártuk. Én már nem kívánok többet hozzáfüzni a dologhoz.
2012. júl. 23. 15:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!