Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek vicces, kedves,...

Hogyan legyek vicces, kedves, jófej, és nem idegesítő? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sokszor bepörgök, és olyankor lehet, hogy vicces vagyok, de már egy idő után idegesítő, és ilyenkor nem nagyon figyelek arra, hogy mit mondok, és néha bunkó dolgokat mondok. Hogyan legyek nyugisabb, nem bunkó, és hogy érjem el, hogy sose bántsak meg senkit, és, hogy jó legyen velem lenni, az én barátomnak lenni?

15/L


2012. máj. 30. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan nem lehet, hogy sosem bantassz meg senkit mert tokeletes ember nincs. Velem is szokott az tortenni, mint veled. :) Onuralom! Mikor felporogsz jusson eszedbe, hogy nem akarsz masoknak fajdalmat okozni egy nem is olyannak szant megjegyzessel. Menni fog. :D
2012. jún. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, igyekszem :)
2012. jún. 1. 18:16
 3/4 hulyegyerek1200 válasza:
engem ezért utált meg 1-2 o. társam XDDDDD
2012. okt. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hulyegyerek1200 válasza:

előző vagyokmég hozzá tenném hogy azokat nagyon utáltam:D

égettem őket a többiek előtt is:D kö.csög vagyok xD

2012. okt. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!