Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Titeket nem idegesitenek az...

Titeket nem idegesitenek az ilyen válaszolók?

Figyelt kérdés
Ha pld felteszek egy kérdést, h milyen fogyókurát ajánlotok és leirom, hogy 158 cm és 50 kg. Sakkor irják, hogy ne fogyokurázz, mert pont jó vagy. Láttam ma, hogy egy lány feltett egy olyan kérdést, ahol azt kérdezte, h mi a menő vagy valami ilyesmi. És egyik válaszoló irja, h kit érdekel, hogy mi a menő és, hogy nem az számit meg minden. Nagyon idegesitenek engem, hogy nem a kérdésre válaszolnak hanem kioktatnak mindenért. Én az ilyeneket lepontozom mindig. Normális válaszokat.

2012. máj. 29. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a normális válasz szerintem elég szubjektív. Nyilván a válaszadók többsége a saját meggyőződése szerint ír kommentet, akár segítő szándékkal. Nem tudhatjuk, hogy ki mit akar egy-egy válasszal. Talán a legtöbben itt elhülyéskedik a dologokat, akkor is, ha nem kellene. Vagy ezzel csak burkoltan célozgatnak, hogy nem találják elég jónak a kérdést.

Szóval, a lényeg szerintem, hogy nem tudhatjuk, ki milyen szándékkal írta a válaszát.

Egyébként engem leginkább a buta, felszínes válaszok idegesítenek. Mintha az illető a saját ostobaságát és műveletlenségét fitogtatná. Ez nekem a legbosszantóbb.

2012. máj. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek! Ha van egy adott kérdés, akkor miért nem arra válaszolnak?! az agyam megáll olyankor, annyira idegesítőek!!! Meg mikor van egy fontos kérdés és a 14 válaszadóból 9 mondjuk egy helyesírási hiba miatt ír, vagy lényegtelen dolgokon felakadnak és azon fecsegnek 8 órán keresztül és persze a kérdéshez semmi köze nincs (ahhh... egy kanál vízbe megfojtanám őket)
2012. máj. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
annyira de annyira egyetértek veled utolsó :)
2012. máj. 29. 20:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert sokkal többet segítenek azzal, ha rávilágítanak a kérdés tévességére, mintha hűséges kiskutya módjára válaszolnának. Ennyi. A normális válasz nem az, amit a kérdező hallani akar, hanem az, amit hallania kéne.
2012. máj. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk nem hülyéz, anyáz, stb. és valamennyire kapcsolódik is a kérdéshez a válasz, akkor oké.

mert adott esetben tényleg nem érti, aki olvassa, hogy minek akar fogyókúrázni a kérdező, és ez a reakció is egy válasz, és nem is feltétlen rossz, pl. anorexiás kérdezőnél.

És az is lehet, hogy jobb, ha nem érdekel valakit, mi a menő, tehát nem a korstílust követi,hanem van saját egyénisége és nem a tömeg után megy, ez is vélemény, és a kérdezőt is elgondolkoztathatja.

Nem ismerhetjük sem a kérdező, sem a válaszolók hátterét, lelkivilágát, ki mit hogyan ért, ezért nem kell mindenen fennakadni.

Kioktató hangnemben a kioktatás és ami tényleg nem kapcsolódik a kérdéshez, az felesleges. pl. láttam olyan kérdést, amire érdekelt volna a válasz, látom van vagy 10 válasz, el is kezdem olvasni, de ebből 9 válasz valami hatalmas hülyeség volt és csak poénkodtak a kérdésen, na ezt nem szeretem. Egy csomó idő elmegy, mire átrágom magam mások agymenésein az értelmes válaszokig. És a kérdés helyesírásába, elírásokba sincs értelme belekötni, mondjuk nem volna baj ha lehetne utólag javítani vagy ilyesmi, pl. moderátoroknak.

2012. máj. 30. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 GhostRider3 ***** válasza:

ez nem feltétlenül kioktatás


sőt, én magam is ez a fajta válaszoló vagyok, aki a valódi problémát akarja megoldani, nem feltétlenül hasznos választ adni. az önbizalomhiány nagyobb probléma, minthogy mitől legyen valaki menő. persze van hogy leírom de azért arra is figyelmeztetem az illetőt hogy attól hogy megjátssza magát nem lesz boldogabb.


a pontok nem érdekelnek


# 2/5

ezzel mondjuk egyetértek, az ilyeneket törölni kellene, mert nem ad se hasznos választ, se tanácsot, csak kötekedik


# 4/5

ezzel egyetértek

avagy ha valaki megkérdezi hogyan legyen öngyilkos az mind rossz ember aki le akarja beszélni?


# 5/5

ezzel is egyetértek


kérdező:

inkább próbáld meg megérteni a válaszokat, mint mindent kötekedésnek venni. ha én valakinek elmondom hogy nem érdemes a divattal foglalkozni nem azért teszem mert kioktatni akarom, hanem meg akarom kímélni 5-10 évnyi tévelygéstől, hogy menő legyen azzal hogy a hányásában fentrengve felcsinálja valaki, aztán az értelmesebbek elforduljanak tőle emiatt...

2012. máj. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!