Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem szeretem, miért...

Miért nem szeretem, miért idegesítenek az állatok?

Figyelt kérdés
Leginkább a kutyák, utánuk pedig következnek a macskák. Egyszerűen nincs türelmem hozzájuk. Utálom hogy hangosak, megesznek mindent, ha sétálok valahol majd' szét szakítják a kerítést, agresszívak, a macska karmol stb. Egyébként nyugodt, kedves ember vagyok, de a kutyák és a macskák, és az emberek, akik mindennél jobban szeretik őket, valahogy feldühítenek. Ezért is nem írtam az "állatok" kategóriába, mert ott valószínűleg, csak lehordtak volna, hogy mekkora érzéketlen szar ember vagyok, hogy nem szeretem a "kedvenceiket".
2012. jan. 3. 16:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Magánügyed. Én meg a pacalpörköltet nem szeretem, de nem fárasztom vele azokat akik igen.
2012. jan. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Kit érdekel? Amúgy a kérdés szerepel az állatok kategóriában is.
2012. jan. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A magánügyem, de attól még meglehet kérdezni. Elég sok kérdésre lehetne írni ezt a választ itt az oldalon, hogy "magánügyed"..
2012. jan. 3. 16:59
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
És szeretnél ezen változtatni, vagy csak egy jót akarsz vitatkozni azokkal, akik szeretik az állatokat?
2012. jan. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem akarok vitatkozni, épp azért írtam ide, nem az állatokhoz.
2012. jan. 3. 16:59
 6/14 A kérdező kommentje:
Szeretném megtudni miért van ez (persze az is lehet egyszerűen csak ilyen vagyok), és ha lehet, akkor változtatni ezen, mert ez nekem sem jó.
2012. jan. 3. 17:00
 7/14 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem, nagyon egyszerű, általad is leírt okokból. Erről részben az állat tehet természeténél fogva, részben a gazdáik. Ha egy kutya rendesen van nevelve, akkor nem ugat egész nap, csak amikor kell. Nem agresszív, csak ha kell. A macska más helyzet. Önfejű. Odakakál a kertbe, lejelzi az ajtót. Ott a vakond is, széttúrja a kertet, a pocok meg megeszi a terményt is. Nincs ember, aki ezeket szeretné, maximum azt mondja kifelé, hogy meg ne szólják a zöldek.

De van különbség aközött, hogy valaki utálja a kutyákat, vagy például meg is mérgezi azokat. Ezt azért a véresszájú állatvédők nem szokták felfogni.

2012. jan. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor változtatni akarsz ezen?

Egyébként nem csak az állatok kategóriába írók szeretik az állatokat.

2012. jan. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én imádom az állatokat, anyukám pedig utálja őket. Én sem értettem miért lehet, később kiderült, anyukám apukája (tehát a papám), szintén imádta az állatokat és anyu szerint miattuk nem kapott elegendő szeretet, ezért utálja őket. És emiatt sok konfliktus van köztünk.
2012. jan. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 gaborvagyok ***** válasza:
37%
valami trauma okán vagy pedig olyan környezetben szocializálódtál ami kizárta ezt a természettel való összhangodat. zsidókra jellemző
2012. jan. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!