Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretem az embereket és...

Nem szeretem az embereket és úgy érzem ők sem engem, van még valaki ilyen gondban?

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 17:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Elég rossz lehet neked
2011. dec. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

ha valaki negativan áll másokhoz,az miért csodálkozik,ha őt sem kedvelik?

Ezt sosem értettem nekem is vannak olyan ismerőseim,akik minden nap elmondják,ők mennyire antiszociálisak,utálják az embereket (már eleve ez is egy baromi nagy hülyeség,mindenkit utálni? egy embert sem kedvel valaki,olyan nincs szerintem.) ,és nem értik,hogy miért vannak "kiközösitve",szomorkodnak,hogy nincsenek barátaik,nincs párjuk..persze ezért a gonosz világ a felelős,és mindenki hibája,csak nem az övéké.

ha zavar,akkor mellőzd az ilyen primitiv ,általánosito kijelentéseket,és változtass a hozzáállásodon. Ha nem zavarna,nyilván nem irtál volna ki róla kérdést. Nincs azzal gond,ha valaki igy áll másokhoz,csak ne várjon mást vissza.

2011. dec. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Folyton csalódom az emberekben...:( így hogyan szeressem őket?!
2011. dec. 25. 18:08
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
megértem én is csalódtam sokat,de az nem jelenti azt hogy minden ember egyforma..vannak ge.ci emberek és vannak normális emberek,ezt így el kell fogadni...olyan nem lesz hogy mindenki a te száj ízed szerint fog viselkedni,,,az élet már csak ilyen...amúgy ha pozitív vagy akkor azt az emberek is észre veszik és ők is másképpen viszonyulnak hozzád...mert az látszik az emberen..
2011. dec. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
és hogyan változzak, hogyan szeressem meg őket? mondjam el 1oox, h szeretem az embereket és szeretni fogom???!
2011. dec. 25. 18:29
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ők nem szeretnek engem, mert túl különc vagyok, és ez hamar kiderül. Viszont már nem érdekel. :D

Meg amúgy is rájöttem, hogy annyira különbözök tőlük, hogy én nem vagyok ember. Akkor kit érdekel, hogy a csirkék mit csipognak. :D Vágod?

2011. dec. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

A szeretet a szívben terem, nem elsősorban a szavakban. Ha a szívben ott van, ott van a cselekedetekben, a mozdulataidban, a mosolyodban, ott van a szemedben, ott van egész lényedben.

Talán kezdd ott, hogy elgondolkodol azon, mi lenne veled, ha a jelenleg melletted, a környezetedben élő családtagok hirtelen eltűnnének mind. Mi történne, hogyan éreznéd magad, ha valóban teljesen egyedül, nélkülük kellene élned. Ha eljutottál odáig, hogy az bizony borzasztó rossz lenne, akkor légy hálás a sorsodnak, hogy ők még vannak neked, és kezd el őket szeretni. Kezd azzal, hogy elmondod nekik, mennyire örülsz, hogy ők vannak neked, és tégy minél többet azért, hogy ők boldogabbak legyenek.

Ha már idáig eljutottál, a többi menni fog.

2011. dec. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod szeretni az embereket? Nem érdemlik meg. Te sem. Én sem. Senki sem.
2011. dec. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hm?
2011. dec. 25. 19:19
 10/20 anonim ***** válasza:

Kedves 19,12!

Megkérdezhetem, hogy miért nem érdemlik meg?

2011. dec. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!