Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy győzzem le, hogy nem...

Hogy győzzem le, hogy nem szeretem a csúnya embereket? Vagy le kell egyáltalán?

Figyelt kérdés

Eddig nem zavart, de most fogok találkozni valakivel, aki nem túl szép, viszont jó fej. De utálom a csúnya embereket. Elvagyok velük, ha jó fejek és viccesek, csak utcára ne akarjanak lépni velem. Ez nem egoizmus, nem tudom, miért van ez, de ez van. De nem akarom, hogy még friss ismerősök ezt észrevegyék, és megbántsam őket, ha amúgy jó arcok... (Ez nem azt jelenti, hogy én a világ szépének tartanám magam.)

Nem provokatív kérdés.


2010. máj. 24. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Érdekes dolog ez.

Ilyenkor szokott az bekövetkezni, hogy egy baleset következtében szétmegy az arcod és csúnya leszel. A plasztikai műtétek sem fedik el teljesen a csúnya heges arcodat a műfogaidról nem is beszélve.


Na, gondolj erre...Te is lehetsz csúnya.

2010. máj. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig még csúnya emberrel nem találkoztam, csak ápolatlannal.

Mi az amit csúnyának tartasz?

A haja?

A fogai?

Az öltözködése?

Ha ezek közül valamelyik nincs rendben valakinél, az ápolatlanság.

Esetleg:

A fejformája?

Az alakja, vagy a hangja?

Ha ezek valamelyike nem stimmel, az sem csúnya, csak neked nem tetszik.

Tehát, milyen a csúnya ember?

2010. máj. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát aki túlsúlyos, szemüveges, ápolatlan, nem divatos, meg egyébként sem szép az arca... Csak nehogy elkezdje vki magyarázni h ez nem így van,m sokan vannak még úgy mint a kedves kérdező,csak nem vállalják nyíltan,ill jópofiznak,kifogásokat keresnek stb... Hát nagyon nem tudsz ezellen tenni semmit sztem...
2010. máj. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én túlsúlyos vagyok,szemüveges,nem túl divatos...hát igen,én ezt tapasztalom...
2010. máj. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Íme, itt az eredménye, hogy a felszínes világ felszínessé teszi emberi kapcsolataidat, és téged is!

Nem irigyellek érte, s remélem kinövöd! Ez neked és a körülötted lévők közös érdeke lenne.


Az a javaslatom: kezdj el beszélgetni! Hallgass meg jópár olyan embert erről, akivel nem mennél ki az utcára. Kérdezz rá, mit éreznek. S érték-e számukra a küllemük, ha igen, mennyiben? S a belső és a külső értékek milyen arányban vannak? Majd kérdezz meg másokat is erről. Sok hazugságot fogsz hallani, de ha elég sokakat megkérdeztél már talán kiszűröd belőle a valódi válaszokat. S az válasz lesz neked is. S talán változik a te hozzáállásod is.

2010. máj. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!