Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretem az embereket és...

Nem szeretem az embereket és úgy érzem ők sem engem, van még valaki ilyen gondban?

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 17:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert egytől-egyig mind hazudik, senki nem kivétel. Játszmáznak, jópofiznak, kibeszélnek, pletykálnak, elhagynak, megcsalnak, összetörnek, kihasználnak. Pár szóban. Ennyi.
2011. dec. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
És nem vagyok kedves.
2011. dec. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Kb. én is így gondolom a többségről...:)
2011. dec. 25. 19:48
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Mert szerinted van hiba nélküli, tökéletes ember? Láttál már olyat? Ugy-e, hogy olyan nincs! ...


Akkor milyen alapon várod el a másiktól, hogy ő tökéletes legyen????? (Nézz már tükörbe!)

2011. dec. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Dehogy nézek, még azt kell, hogy megijedjek...;)
2011. dec. 25. 20:17
 16/20 anonim ***** válasza:

"Mert szerinted van hiba nélküli, tökéletes ember? Láttál már olyat? Ugy-e, hogy olyan nincs! ...


Akkor milyen alapon várod el a másiktól, hogy ő tökéletes legyen????? (Nézz már tükörbe!)"


Légy szives fejtsd már ki nekem, hogy a válaszom melyik részében állítottam, hogy létezik tökéletes ember? Vagy arra is rávilágíthatsz, hogy hol említettem azt, hogy mit várok el az emberektől?


Az az egyéni szoc. problémád, hogy mit képzelsz bele a válaszomba, de ilyeneket pont nem írtam. Ez egy újabb olyan dolog, amit utálok az emberekben. Kiforgatják a szavakat és olyan dolgokat képzelnek bele, amik nincsenek.


A "Nézz már tükörbe!" zárójeles megjegyzésednek meg semmi értelme nincs, mivel elsőre közöltem, hogy én sem vagyok kivétel. Ez is annak a bizonyítéka, hogy meg sem próbáltad értelmezni, hogy mit írok, csak zsigerből felháborodtál.


(nem nézek tükörbe, mert hányingerem lenne...)

2011. dec. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is totál antiszociális vagyok. Általában maradok a semleges zónában mivel muszáj itt, emberek között élnem.


Nyitott voltam, kedves és segítőkész. Ezt aki csak tudta kihasználta és ott vertek át ahol tudtak. :( Baromi sokat csalódtam, s volt, hogy nagyon megszenvedtem.


Így már nem keresek társaságot és elvagyok a kislányommal. Ő óvodás, tehát neki megvan a kellő társaság. Bár aggódom, hogy olyan kedves, olyan könnyen barátkozó idegenekkel szemben is. Szép kislány nagyon és féltem. Féltem a felnőtt aberrált emberektől (kétszer már el akarták lopni és nem beszélek hülyeségeket) féltem hogy ne kelljen olyan csalódásokon átesnie mint nekem hogy megtörjön a kicsi lelke.

2011. dec. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

2.

Honnan veszed, hogy a kérdező alapból nem szereti az embereket? Az is eszedbe juthatna, hogy a sok csalódás után változott a hozzáállása. Ettől még nem kell leprimitívezni a kijelentését. Hiszen nem is az. Furcsa felfogásod van, ha annak érzed.

2011. dec. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Hát, nem alapból nem szeretem őket, hanem az évek során változott...
2011. dec. 26. 07:34
 20/20 anonim ***** válasza:
Teljesen megertelek. Nagyon keves emberben lehet bizni, azzal is ki tudja mi fog tortenni az idok soran...
2012. jún. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!