Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet lehet ha kimutatom...

Jó ötlet lehet ha kimutatom hogy szeretem?

Figyelt kérdés
szakítás szélén vagyunk egy kibékülés után, legalábbis én így érzem. sokszor úgy érzem elhanyagol, de a tettei, simogatása azt mutatja hogy érez irántam. nem tudom merre tartunk, ő sem. nem akarom már kérdőre vonni mert úgysem változik semmi. arra gondoltam hogy ahelyett hogy drámáznék kimutatom hogy szeretek vele lenni, max ha nem hat rá akkor pofára esek, de másfél év után ennyit még megér a dolog, hátha jobb lesz. Szerintetek jó ötlet vagy ennek már úgyis mindegy?
2011. dec. 21. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Ez alap, hogy egy kapcsolatban kimutatja az ember, hogy szereti a másikat.
2011. dec. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen alap, de ez egy fura kapcsolat.
2011. dec. 21. 12:39
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Jézus, hogy éltetek túl másfél évet úgy, hogy nem mutattad ki, hogy szereted?! Atyavilág, komolyan, ilyet még nem is hallottam...!
2011. dec. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nyitott kapcsolatban éltek vagy mi olyan fura benne?
2011. dec. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem nyitott, de se veled se nélküled kapcsolat, csak én megszerettem időközben. ezért így utolsó esély képen megpróbálom tudtára adni hogy én szeretem és jó lenne ha megoldódna-
2011. dec. 21. 12:44
 6/11 LadyLee ***** válasza:
Alap, hogy ha szereted, akkor kimutatod. Minden más csak alakoskodás.
2011. dec. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hm. Először is mindkettőtöknek rendet kéne tennie a fejében. Aztán új alapokra kéne helyezni a kapcsolatot, más különben csak egymás idejét raboljátok...
2011. dec. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jesszus :D Én már öreg vagyok ezekhez így 31 évesen, azt hiszem :)


Én csak úgy léptem párkapcsolatba, hogy szerettem az illetőt. Ez már nem alap a mai fiataloknál? O.O


Ha szereted, naná, hogy mutasd ki!!!

2011. dec. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gondolom valami szexkapcsolat-félének indult.
2011. dec. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
olyasminek
2011. dec. 21. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!