Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet lehet ha kimutatom...

Jó ötlet lehet ha kimutatom hogy szeretem?

Figyelt kérdés
szakítás szélén vagyunk egy kibékülés után, legalábbis én így érzem. sokszor úgy érzem elhanyagol, de a tettei, simogatása azt mutatja hogy érez irántam. nem tudom merre tartunk, ő sem. nem akarom már kérdőre vonni mert úgysem változik semmi. arra gondoltam hogy ahelyett hogy drámáznék kimutatom hogy szeretek vele lenni, max ha nem hat rá akkor pofára esek, de másfél év után ennyit még megér a dolog, hátha jobb lesz. Szerintetek jó ötlet vagy ennek már úgyis mindegy?
2011. dec. 21. 12:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát igen, sajnos azoknak ez a sorsuk. Mivel az ember alapvetően minden ellentétes mendemonda ellenére nem tudja az érzelmeket és a kötődést elválasztani a szextől, ezért ezek a kapcsolatok ilyen sorsa vannak ítélve már a születésük első pillanatában.


Mit tehetsz most?


Leültök, és megbeszélitek őszintén, kinél hova alakult ez a dolog. Ha szinkronba hozhatók az igények, akkor OK. Ha nem, akkor szerintem nincs más, mint az azonnali és végleges szakítás.

2011. dec. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!