Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Téged idegesítenek az ilyen...

Téged idegesítenek az ilyen emberek?! Több lent

Figyelt kérdés

A főszereplő: Kakaó (igen, megint én írom a kérdés, és Kakaó most nem marad le :D)

A két jó barátnő: Meggy-Cseresznye

A kihasznált: Sajt


Kakaó egy csendes lány. Senki nem barátkozik vele, amihez az is közrejátszik, hogy az osztályban a lányok száma páratlan, szóval neki nincs "LB"-je. Na mármost: ha teheti rögtön rányomul egy lányra, ha az összeveszik a párjával, vagy ha nem jön suliba a barátnője.

Az osztály két nagymenője Meggy és Cseresznye. Kakaót Meggy nem nagyob bírja, sőt kifejezetten utálja, de Cseresznye bírja, ezért néha el kell tűrnie. Ha ők lekoptatták, akkor Kakaó megy oda Sajthoz, és Cseresznyét és Meggyet kibeszéli a háta mögött ("Cseresznye nagyon nagyképű. De ezt ne mond el neki!). Ha végzett, és ha a két nagymenő visszaengedik magukhoz, akkor arról áradozik, hogy Sajt mekkora kretén, és hogy milyen hülye.

Igazából én nem szoktam vele beszélni, de nem tetszik, ahogy szegény Sajtot kihasználja, mert én is a barátnője vagyok! :S


Mit gondolsz Kakaóról?

12/L :)


2010. okt. 17. 12:26
 1/7 Dave46 ***** válasza:
100%
Retkes kakaò nehogy igyál belőle :)
2010. okt. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez fájt! XD
2010. okt. 17. 12:51
 3/7 anonim ***** válasza:

tipikus tini viselkedés, mivel nincs igazi barátnője valami érdekeset csak mondani kell és ez annyira kézenfekvő téma, pletyizni sokan szeretnek, hát még kibeszélni másokat a hátuk mögött

engem szó szerint a hátam mögött beszéltek ki, hallottam szinte minden megjegyzésüket és igen, nem esett jól, legszívesebben felpofoztam volna őket, igazából most süllyedtem arra a szintre, hogy kicsúszott a lábam alól a talaj, egyszerűen elveszek a sok tanulnivalóban

szóval Kakaó igen labilis lelkileg, ajánlom neki, hogy forduljon pszichológushoz, találja meg önmagát és ne használjon ki senkit, fogadja el, hogy ebben az osztályban nem találta meg az LB- jét, máshol biztosan meg fogja találni ha nem csak az osztályban barátkozik

ha szeretne barátkozni valakivel az jó, mert képes nyitni, szóval nincs elveszve semmi, ne viselkedjen így és becsülni fogják őt is

2010. okt. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
:D mekkora jóóóó:D nálatok kajak így hivják a népeket?:DD
2010. okt. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Most a fedőnevekre gondolsz? Vagy mire? :D


Nem vágom! :S

2010. okt. 17. 20:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Kakaóról válts inkább kávéra!
2010. okt. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez jó. gyümitál. =D
2010. okt. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!