Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy idegesítene...

Miért van az, hogy idegesítenek a nagyorrú emberek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
26%

Ez elég kedves kérdés..mit ne mondjak. :)

Nekem is az..ezvan, nem tehetek róla, úgy ahogy más sem.

Nem tűnsz túl okosnak ha ilyen kérdést írsz ki..:S

Ha már itt tartunk engem meg az alacsony emberek, de különben is..nem kell nézni az orrát :D vagy nem kell vele barátkozni. ennyi..

2010. aug. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert annyira lökött vagy, hogy ilyesmi alapján ítélsz meg valakit.

Mástól is hallottam már, hogy idegesítik a ronda emberek, de én az ilyet nem tudom megérteni, ez annyira relatív, hogy kinek mi tetszik.

Fura, hogyha valakiben ilyesmi idegesít, engem inkább belsőbb tulajdonságok szoktak, pl amikor valaki egy társaságban nem képes megszólalni még akkor se nagyon, ha kérdezik, meg az aki egyfolytában hülyeségeket beszél, vagy mindent megtesz, hogy mindenki rá figyeljen, vagy csak simán hülye... De az, hogy valakinek nagy orra van-e az nem mindegy?

2010. aug. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ahh én imáádom a nagy orrú pasikat. de komolyan. Nagyon sok szexi nagyorrú pasi van:) (csak annyi, hogy ne kerek legyen az orra, hanem szép hegyes. mint pl Johnny Deppnek)

és pl az egyik barátnőmnek is nagy az orra, és mégis szép lány.

engem egyáltalán nem idegesítenek a nagyorrú emberek.

2010. aug. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szexisnek találom a nagy orrú pasikat. És a büdös és ízléstelenül öltözött embereket utálom.
2010. aug. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a ronda embereket utálom meg a dagadtakat, de annyira, hogy hányni tudnék tőlük. A nagy orr férfiaknál férfias, de nőknél csúnya.
2011. nov. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!