Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem tudom más is így van-e...

Nem tudom más is így van-e ezzel? Utálom a parfümös, és a kopogós sarkú nőket. Egyre jobban idegesítenek!

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 14:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%

Hány éves vagy,nem? :D Engem is idegesítenek,pedig én nőből vagyok,de az már gáz sztem hogy az egész parfümös tégelyt magukra locsolják és olyan mintha direkt minnél hangosabban akarnának kopogni a rohadt nagy sarkú cipőikkel. Eléggé beképzeltnek is tartom őket. :S


13/L


13/L

2011. máj. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én külsőségek alapján nem utálok senkit.Inkább parfüm illata legyen mint büdös:) Mit nem adnék reggel a tömött buszon ha parfümillatot érezhetnék ahelyett a bűz helyett ami van:D
2011. máj. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Akiket te látsz, azok ócska, kamuparfümöket használnak vagy ha meg is veszik a minőségit, nem tudják, hogy elég belőle két kis fújás. Ami a magassarkút illeti: ha ízléses és nem valami lóbaszó 20 cm-es platform, teljesen okés. De ezek nem ismerik a jó ízlést és a mértéket.
2011. máj. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Magam is nő vagyok. 38 éves - Barby baba. Mégsem illatozom mindenféle bűzösítőktől, és a lábam sem verem oda, hogy szóljon, döngjön. Egy nő lebegjen. Mentek a pontok.
2011. máj. 6. 16:00
 5/15 anonim ***** válasza:
40%

Még annyit tennék hozzá, hogy az a legszánalmasabb, amikor egyes nők úgy mennek a magassarkúban mintha súlyos járáshibásak lennének, látszik, hogy minden egyes lépéskor majd betojnak úgy kínlódnak:D Hogy az ilyeneken mennyit röhögök magamban:D

Meg azt is bírom, amikor egy ízlésficamos nő a melegítő-edzőcipő párosításhoz Chanel 5-tel vagy egyéb kultuszillattal fújja agyon magát, amihez fel is kell öltözni...

2011. máj. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ha egy nő és a parfümje összhangban vannak, húzhat melegítőt, kis kosztümöt, munkás ruhát...nem lesz kirívó az illat. A magassarkúról az a véleményem, hogy bárki hordhat 10-20 cmes magassarkút, ha tudja viselni azt. A gond azokkal a csajokkal van, akik nem tudják mi áll jól nekik, mit tudnak viselni, hordani. És nem tudják, hová mit kell felvenni....
2011. máj. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

kedvenc: magasszárú, lakkszerű, hegyesorrú, ütött-kopott "csizma"...cicanadrág..látványosan borzalmas alakra, félig feneket takaró, csilivili ízléstelen felső, hosszú, de ápolatlan haj, a legolcsóbb parfüm, a lehető legbüdösebb, legtöményebb, mindezek mellé kackiás járás (már ha nem botladozik) és lesajnáló pillantások mintha a kishölgy akárki is lenne....vicc.

18/L

2011. máj. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A parfüm, amennyiben nem 6 fújás pink sugar vagy valami erős és tömény "illat", nem zavar, tekintve, hogy karnyújtásnál tovább nem szabad, hogy érjen az illat, olyan közel meg nem megyek nagyon. :D

A cipő viszont marha idegesítő. Ha kopog, akkor vagy nem tud benne járni, vagy ideje lenne elmenni a cipészhez (eeegen, múltkor én is tapasztaltam, félig lekopott flekkel voltam kénytelen közlekedni - bár még mindig kevésbé kopogtam, mint ahogy néhányan teszik).

De én ilyen apróságokon már nem idegelem magam, mint pl. a többi ember. XD

2011. máj. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Kell egy kis finom illat, persze csak mértékkel. Magassarkú? Szerintem szép, főleg ha alacsony az illető, és ha kopog az sem baj...
2011. máj. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

Kedves fikázók, akiknek a cipő kopogása a legnagyobb bajuk: ha hordanátok magassarkú cipőket, akkor tudnátok, hogy minnél vékonyabb egy cipő sarka, annál hangosabban kopog. Nem azért, mert kopott a sarka, vagy mert az illető nem tud benne menni. Fizika órán felmentésetek volt? Tudjátok: ugyanaz a testsúly minél kisebb felületen érintkezik a talajjal.... Nem rémlik valami?

Hihetetlen, hogy ti tramplik még mibe tudtok belekötni. Legközelebb az jön, hogy egy lakk tűsarkún tükröződő napfány bántja a szemeteket? Szánalmasak vagytok!

2013. nov. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!