Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem tudom más is így van-e...

Nem tudom más is így van-e ezzel? Utálom a parfümös, és a kopogós sarkú nőket. Egyre jobban idegesítenek!

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 14:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%
Akkor keress egy tenyeres-talpas parfümmentes, tornacipős fiús nőcit, a jó nőket meg hagyd meg nekem :P
2013. nov. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Na látod, még az is szimpatikusabb.
2013. nov. 20. 13:49
 13/15 anonim ***** válasza:
26%
Persze hogy szimpatikusabb - mert igénytelen vagy.
2013. nov. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha illik a nőhöz az illat is és a kinézete is, akkor nagyon tetszik a dolog. Az más kérdés, hogy sokan nem tudnak magassarkúban járni, az tényleg kiábrándító. Az meg hogy mennyire kopog relatív. Sok nő sarokra lép, ettől hangosabb is, akkor jó ha a lábujjaira helyezi a súlypontját így a sarok csak annyi hangot ad ki amennyit kell. Szerintem izgató tud lenni, ha nem túl hangos. Persze ha valaki ízléstelenül kombinálja ezeket az undort kelt bennem is, de a beszáradt fap*csákat sem szeretem akik az ilyesmin kiakadnak mert gyerek korukban elnyomva érezték magukat a többi lány között.
2013. nov. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A 14-es hozzászólónak:

Teljes mértékben egyet értek Veled, egy dolgot leszámítva: Magassarkúban mindig a sarkat kell először letenni, mert különben nagyon kiábrándító a járás látványa. Konkrétan ugrál a nő mint egy bakkecske. :)

A kérdés írója pedig szerintem is valami hiányérzetét próbálja elfolytani. Vagy férfi, és az igazi nőknél sosem volt esélye, és inkább szapulja őket, vagy nő, aki elől folyamatosan elveszik a figyelmet a nőiesen öltöző nők.

Ha látnánk egy képet a kérdés írójáról és partneréről (ha van neki), azonnal világos lenne minden. :)

2013. nov. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!