Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye h. terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye h. terhes vagyok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Jún. 11-én kezdtem el szedni először a fogamzásgátlót menstruációm 2-dik napján ami 11-dike volt elvileg 7nap múlva véd ami ugye 18. Ez idő alatt többször is együtt voltunk barátommal utána 27-én együtt voltunk és hát történt egy kis baleset elélvezett bennem félek h. terhes vagyok szerintetek??

2012. júl. 2. 11:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom hogy két hét után véd de ha mázlid van és már védett akkor nem gáz hogy elment benned
2012. júl. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
két hét után kimutatja a teszt, ha terhes vagy. nem árt venni, de ettől függetlenül én úgy gondolom, hogy már védett a fogamzásgátlód. nem hinném hogy nagy gond lenne
2012. júl. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Komolyan ettől meghülyülök!!!!

1: ha ennyire fosol mi lett volna ha esetleg gumit húztok arra a két hétre...biztos leszárad a pasid farka gondolom.

2: ha a papír szerint 18-ától véd, miért is parázol h 27-én belédélveztek????

2012. júl. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a menstruáció legelső napjától kezdve kell szedni, és 10 nap után véd.
2012. júl. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mindegyik más idő után véd, van ami már az nap...
2012. júl. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi válaszokat figyelj csak te aki azt írtad h. meghülyülsz ettől volt már részed olyan szexben ami élvezetes is nem csak felszínes tudod mi már 8hónapja rendszeres nemi életet élünk de gumit egyszer sem húztunk mert egyikünk sem élvezni gumival am meg parázok mert nem szeretnék még gyereket egy jó pár évig ...
2012. júl. 2. 15:38
 7/12 anonim ***** válasza:
Pont az a felszínesség, amit ti csináltok! Ha a párodat tényleg érdekelné, mi lesz veled, eszébe nem jutna ekkorát kockáztatni. De végülis a saját kényelme tényleg fontosabb, mint a terhesség elkerülése. Gratulálok, legyetek boldogok!
2012. júl. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem csak a saját kényelme hanem az enyém is és boldog is vagyunk am meg éppen ezért kezdtem el a gyógyszert szedni mert nem tudjuk elviselni a gumit lehet h. neked fasza ha van egy gumi darab a párod és közted egy érzelmes szeretkezésnél am meg látom h. csak te kapod fel ezen a vizet mások tudtak normális választ adni csak te nem lehet h. másoknak is ugyanúgy megvan rólam a véleménye de ők nem nyilvánítják ki..-.-"
2012. júl. 3. 11:52
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem, én sem szeretem a gumit, amióta gyógyszert szedek, gumiról hallani sem akarok soha többet. Csak nem értem, ha ennyire bizonytalan vagy, nem bízol még a gyógyszerben, egy levelet miért nem lehetett végig beszedni, mielőtt elmegy benned..
2012. júl. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem direkt ment el bennem ahogy ezt már említettem és 27én még volt 4szem gyógyszerem szal majdnem 1levél
2012. júl. 4. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!